سبک زندگی

رازهای پنهانی که افراد پولدار لو نمی دهند! | رمزهای موفقیت ثروتمندان

شما بهتر از هر کسی دیگری می‌دانید که افراد موفق و ثرتمند جهان، راز و رمزهایی خود را دارند. البته گاهی در مورد این راز و رمزهای موفقیت حرف می‌زنند، اما همه اسرار خود را به زبان نمی‌آورند.

راز پنهان زندگی پولدار ها و آنچه به شما نمی گویند

بسیاری از ما فکر می‌کنیم که افراد موفق و ثروتمند خیلی با بقیه فرق دارند و لایف استایل خود را برای زندگی دارند. اگر می‌خواهید از راز و رمزهایی که پولدار ها به شما نمی‌گویند مطلع شوید، حتما در ادامه این نوشتار از اکسیژن را با دقت مطالعه کنید. حتما برای شما جالب است که بدانید این رازهای به ظاهر غیر عادی، رازهای پنهان پولدارترین افراد روی کره زمین است که به راحتی به کسی نگفته و در موردش صحبت نمی‌کنند. اما ما فهمیدیم و به شما میگیم…

آنها ارزان می خرند

معمولا آدمهای پولدار هیچ حراجی را از دست نمی‌دهند. این افرادا بهترین چیز ها را در ارزان‌ترین حالتِ ممکن خرید می‌کنند و کلی هم بابت آن خوشحال هستند.

خرج اضافه نمی کنند

به عنوان مثال آنها به جای رزرو یک پرواز درجه یک، نوع معمولی آن را انتخاب می‌کنند. این امر کلی در خرج‌های آنها صرفه‌جویی می‌کند. به نظر آنها خرج نکردن همان به نوعی پول درآوردن است.

هفته ای یکبار سراغ دستگاه خودپرداز می روند

با خرید نقدی محدود به کیف پول‌شان می‌ش؛ خرید با کارت حساب . کتاب را از دستشان خارج می‌کند. هر هفته هم کمتر از دستگاه خودپرداز برداشت می کنند تا کم‌تر خرج کنند.

در کارشان جسارت دارند

هنگام مذاکره در مورد حقوق جدید، به جای اینکه قرداد سالانه ببندند، درخواست می‌کنند که هر 9 ماه میزان دستمزدشان تغییر کند و همیشه هم مورد تایید قرار می‌گیرد.

آنقدرها هم باهوش نیستند

پولدارها لزوما افراد باهوشی نیستند اما اکثرا آنها را باهوش می‌دانند که شاید فقط به خاطر پول‌شان باشد.

تا زمانی که کارشان انجام نشود؛ پا پس نمی کشند

به عنوان مثال گر مشکلی برای گوشی همراه‌شان به وجود بیاید و خارج از گارانتی باشد، حتما پیگیر می‌شوند تا آن مشکل رفع شود.

ریسک می کنند تا به موفقیت برسند

آنها حتی اگر بی خانمان هم بشوند؛ اجاره خانه خود را برای راه‌اندازی یک کسب و کار نو خرج می‌کنند.

زیادی هدیه نمی دهند

پولدار ها بر این اعتقادند که هر هدیه‌ای که بدهید یکجور حرف پشتش است، اگر ساده باشد می‌گویند که کم است و اگر هم گران، می‌گویند که طرف خودنمایی کرد؛ پس کادو دادن بیش از حد کار ما نیست.

برخلاف تصور همه، آن‌ها مالیات می دهند

فکر نکنید که همه ثروتمندان کلی وکیل و حسابدار دارند که امورات تجارت را برعهده بگیرند. یا ترفندهایی به کار می‌برند که مالیات ندهند. آنها تا حد ممکن همه کارهایشان را خود انجام می‌دهند و پول اضافی نمی‌دهند.

4.7/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x