دانستنی ها

متولدین کدام ماه همیشه فکر می کنند که حق با آنهاست

حتما شما هم در طول زندگی با افرادی سروکار دارید که مدام فکر می‌کنند حق با آنهاست. نکته جالب توجه این است که این خصوصیت اخلاقی و رفتاری حق به جانب بودن با ماه تولد این افراد رابطه دارد.

همیشه حق با متولدین کدام ماه است

آیا شما هم در محیط پیرامون خود با افرادی برخورد کرده‌اید که همیشه ادعا می‌کنند که حق با آنهاست و خودشانن که درست می‌گویند؟ بله به واقع برخی افراد اینگونه‌اند! اما این موضوع به ماهی که آنها در ان متولد شده‌اند بستگی دارد. در ادامه اکسیژن را همراهی کنید تا به شما بگویییم که متولدین کدام ماه همیشه فکر می‌کنند که حق با آنهاست و همیشه درست می‌گویند و درست رفتار می‌کنند.

همیشه حق با متولدین کدام ماه است
همیشه حق با متولدین کدام ماه است

فروردین

یک فروردین ماهی همیشه فکر می‌کند که خودش درست‌ترین حرف عالم را می‌زند و درست می‌گوید. این افراد در زندگی انتقادپذیر نیستند و هرگز از موضع خویش عقب‌نشینی نمی‌کنند، تا جایی که حرف خود را با صدای بلند می‌زنند و در این زمینه اعتماد بنفس زیادی دارند.

خرداد

متولدین خرداد شخصیت متغییری دارند؛ ممکن است که امروز روی حرف خود پافشاری کنند اما فردا تمایلی به سماجت و پافشاری روی حرف دیروزشان نداشته باشند. اما در مجموع این افراد همیشه حق را به خودشان می‌‌دهند. تا جایی که به خاطر این که حرف‌شان را به کرسی بنشانند؛ با شما لجبازی هم بکنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی‌ها افراد لجبازی هستند. معمولا به خودشان این حق را می‌دهند و خیلی به عقاید خود پایبند هستند و جوری رفتاری می‌کنند که انگار حق می‌گویند و به خود اجازه می‌دهند که با دیگران مخالفت کنند و اگر کسی با آنها مخالفت کند، عصبانی می‌شوند.

اسفند

یک اسفند ماهی در اکثر مواقع به خودش حق می‌دهد و فکر می‌کند که همیشه درست می‌گوید. با اعتماد به نفس کافی کارهای خود را انجام می‌دهد و انتقادپذیر هم نیستند و خیلی سریع جبهه می‌گیرند.

مرداد

مرداد ماهی‌ها مشغول خودشان هستند و اگر کار یا حرف اشتباهی ازشان سر بزند، حرف دیگران را قبول نمی‌کنند و مدام روی نظر خود پافشاری دارند و مدام فکر می‌کنند که حق با آنهاست. حتی اگر دلیل واضحی برای اشتباهات‌شان وجود داشته باشد؛ باز هم اصرار بر حقانیت خود دارند.

تیر

متولدین تیر ماه همیشه فکر می‌کنند که فقط و فقط خودشان درست می‌‌گویند. افراد بسیار حساسی هستند و باید مراقب باشید که به آنها نگویید اشتباه می‌کنند. این افراد اگر خودشان پی ببرند که اشتباه کرده‌اند، عذرخواهی می‌کنند اما اکثر اوقات اشتباه خود را قبول نمی‌کنند.

مهر

مهر ماهی‌ها در گروه افرادی هستند که به خودشان حق می‌‌دهند اما به شدت 6 ماه قبلی که در این نوشتار معرفی کردیم نیستند؛ اما در هر صورت خود را خیلی جدی می‌گیرند و جنبه انتقاد پذیری بالایی ندارند.

4.2/5 - (6 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x