دانستنی ها

متولدین کدام ماه اهل عذرخواهی کردن نیستند؟

برخی افراد در عذرخواهی کردن از دیگران مقوات از خود نشان داده، که البته می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اما یکی از دلایل، ماه تولد این افراد است که مانع معذرت خواهی کردن آنها می‌شود.

عذر خواهی کردن برای متولدین کدام ماه سخت است

آیا برای شما هم عذرخواهی از دیگران کار سختی است؟ پس باید بدانید که این موضوع مهم به ماهی که در آن به دنیا آمده‌اید، بستگی دارد. بعضی متولدین ماه‌های مختلف سال به دلیل شخصیتی که دارند، خیلی تمایل به عذرخواهی نداشته باشند که در این نوشتار از اکسیژن این افراد را معرفی می‌کنیم.

عذر خواهی کردن برای متولدین کدام ماه سخت است
عذر خواهی کردن برای متولدین کدام ماه سخت است

خرداد

متولدین خرداد معمولا افراد تنوع طلبی هستند و در برابر عذرخواهی از دیگران مقاومت می‌کنند و این خصوصیت بخشی از رفتار همیشگی آن‌هاست. آن‌ها احساسات شما را درک می‌کنند اما عذر خواهی را به زبان خود نمی‌آورند. خوب است بدانید که افراد سرگرم‌کننده و مهربانی هستند اما معذرت‌ خواهی برای ایشان سخت است.

آذر

یک آذر ماهی فردی است که در برقراری ارتباط خیلی خوب ظاهر می‌شود، اما اهل غذرخواهی نیست! جزء افرادی است که معمولا در برابر این مسئله مقاومت کرده، ولی سعی دارد که شرایط را برای‌تان جبران نماید. اما در نهایت معذرت خواهی را به زبان نمی‌آورد.

بهمن

چنانچه با یک بهمن ماهی طرف هستید و منتظر عذرخواهی از جانب او هستید، باید بدانید که خود را خسته نکنید، چون یک بهمن ماهی اهل عذرخواهی نیست. بهمن ماهی‌ها شاید بپذیرند که اشتباه کرده‌اند اما معذرت خواهی نمی‌‌کنند و غرورشان بیش از اندازه است.

دی

یک دی ماهی را باید جزء افراد کمی لجباز قرار داد. در برابر عذرخواهی از خودشان مقاومت نشان داده و مدام توجیه و بهانه تراشی می‌کنند و قبول نمی‌کنند که اشتباه کردند. به خاطر همین بهتر است که خیلی توقع عذرخواهی از آنها نداشته باشید.

آبان

متولدین آبان می‌دانند که گاهی اوقات باید کوتاه بیایند و عذرخواهی کنند اما معمولاً این کار را انجام نداده و عمل عذرخواهی کردن برای‌شان سخت است و اگر کار اشتباهی انجام دهند، برایتان جبران کرده ولی کلمه عذرخواهی را بر زبان خود جاری نمی‌کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x