دانستنی ها

متولدین کدام ماه مدام طلبکار و شاکی هستند؟

خصوصیات منفی مثل شاکی بودن و طلبکار بودن از بقیه در برخی افراد وجود دارد که با ماه تولد رابطه مستقیمی دارند. در ادامه خواهیم گفت که مدام شاکی بودن از ویژگی هایی است که شدت آن به ماه تولد افراد بستگی دارد.

متولدین کدام ماه مدام شاکی و طلبکارن

حتما شما هم در افراد پیرامون خود به اشخاصی بر خوردید که مدام از همه چیر شکایت می‌کنند و نسبت به چیزهای مختلف دیدگاه منفی دارند؟ این مورد منفی طبق طالع‌بینی بررسی شده و در این نوشتار از اکسیژن قصد داریم افرادی را به شما معرفی کنیم که همیشه طلبکار یا همیشه شاکی هستند و از هر موضوعی هر چند کوچک یک جنبه منفی دست و پا می‌کنند.

متولدین کدام ماه مدام شاکی و طلبکارن
متولدین کدام ماه مدام شاکی و طلبکارن

تیر

متولدین تیر خودشان به خودی خود، نیت یا قصد شکایت کردن را ندارند اما به طور ناخودآگاه این اتفاق برایشان می‌افتد و بدون اینکه خودشان متوجه شوند، مدام از عالم و آدم شکایت می‌کنند یا همیشه طلبکار هستند و معمولا بیشتر از حق‌شان را طلب می‌‌کنند. همین امر باعث می‌شود که این احساس ناامنی در آنها پررنگ شود و دیگران هم شاید به خاطر این رفتار از آنها فاصله بگیرند.

آبان

یک آبان ماهی نمی خواهد که از هر چیز شکایت کنند اما همچون تیر ماهی‌ها به شکا کاملا ناخودآگاه؛ چنین رفتاری را از خود نشان می‌دهند. این افراد خیلی مصمم هستند و دوست ندارند که هیچگونه نگرانی در زندگی‌شان بوجود بیاید و در نتیجه کوچکترین نگرانی را در ذهن و دل خود بزرگ می‌‌کنند. به همین دلیل فکر می‌کنند که فقط خودشان هستند که سختی می‌کشند و گاهی کنترل را از دست می‌دهند و هی طلبکار و شاکی هستند غر می‌زنند.

آذر

آذر ماهی‌ها غالبا افراد خوش‌بینی هستند اما بعضی وقت‌ها در مورد مسائل خیلی کوچک و معمولی شکایت می‌کنند. البته همه چیز به آن بستگی دارد که دقیقاً در آن زمان روی چه مودی هستند.‌ یک آذر ماهی اصلاً دوست ندارد که منفی‌نگر یا طلبکار باشند اما گاهی اوقات این حس منفی در  آنها رخنه می‌کند.

بهمن

بهمن ماهی‌ها آدمی‌هایی هستند که همه احساسات خود را بیرون می‌ریزند. مثلا یکی از همین احساسات، شکایت در مورد چیزهای مختلف پیرامون‌شان است. مثلا در مورد چیز هایی که شما بیان می‌کنید حس منفی داشته باشند و همانجا طلبکاری یا منفی‌نگری را سریع به زبان می‌اورند و در نهایت در زمره افرادی دسته‌بندی می‌‌شوند که مدام از همه چیز شکایت می‌کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x