دانستنی ها

فال روز جمعه 20 اسفند 1400

/ فال 20 اسفند 1400/ جهت اطلاع از اتفاقات مهم در روز جمعه بیستم اسفند ماه سال 1400 شما را با فال روزانه مجله اکسیژن همراه می‌کنیم. فال امروز من چیست؟

فال 20 اسفند 1400

فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خود و دیگران را طبق ماه تولد در ادامه مشاهده کنید، حتی اگر به فال اعتقاد ندارید، باز هم نیم نگاهی به آن داشته باشید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین فروردین ماه

با نزدیکی سال نو، حساب بانکی شما هم نو می شود و پولی به دست تان می رسد که مدت هاست انتظار آن را می کشید. دوست دارید بخشی از این پول را برای تغییر دکوراسیون خانه یا حتی برای خوشگذرانی با خانواده تان صرف کنید. تصمیم خوبی است، از این تعطیلات نهایت استفاده را بکنید و نگران هیچ چیز نباشید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق خود می گردید، فردی که مدت ها است به آن علاقه دارید را نیز به جمع تان راه دهید و ابراز علاقه کنید. با جذابیت این روزهای شما، او نیز به سمت تان جذب خواهد شد.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز احساسات قلبی تان عوض شده است، پس به کسانی که درک‌تان می‌کنند دقیقاً بگویید که چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعی تان را پنهان می‌کند. شما باید بفهمید که چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می‌شوند، چرا که ممکن است کم کم واقع بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید که هیچ کس از روی قصد نمی‌خواهد برایتان مشکل تراشی کند و جلوی پیشرفتتان را بگیرد.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین خرداد ماه

امروز اطرافیانتان این طور فکر می کنند که شما از آنها فاصله گرفته اید و اصلا حواستان به آنها نیست. شاید حتی این طور فکر کنند که به آنها اهمیت نمی دهید، اما مسئله چیز دیگریست. شما دارید به کارهایی که می خواهید در این سال جدید از زندگیتان انجام دهید و برنامه هایی که برای امسال دارید فکر می کنید و در عالمی خیلی دورتر از آنچه آنها فکر می کنند سیر می کنید. این که برای سال جدیدتان برنامه های جدی در نظر داشته باشید خیلی خوب است، اما بهتر است این کار را برای زمان تنهاییتان و وقتی که دیگران به توجه شما نیاز ندارند بگذارید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین تیر ماه

امروز افکار زیادی در ذهنتان هستند و همین باعث شده است کمی ساکت تر از همیشه باشید. ممکن است دیگران این سکوت شما را اشتباه برداشت کرده و فکر کنند که دارید از آنها فاصله می گیرید. حتی اگر به قضاوت های دیگران اهمیت نمی دهید هم در آخرین روزهای سال این اصلا خوب نیست که چنین تصوری در دیگران ایجاد کنید. سعی کنید فکر کردن به مسائل مهم را برای وقت دیگری گذاشته و در این روزها به دوستی ها و روابطتان با دیگران بیشتر اهمیت بدهید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین مرداد ماه

احساس شادی، هیجان، سر زندگی و خوش بینی می‌کنید و به آینده خود نیز امیدوار هستید. ارتباط شما با خانواده، دوستان و اقوام نیز محکم تر از قبل خواهد شد و حتی اگر مجرد هستید در این رفت و آمدها نیمه گمشده خود را پیدا خواهید کرد. منتظر یک سورپرایز از یک دوست که مدت هاست از شما دور است، باشید. در کنار تمام روزهای خوش، سلامت جسمانی خود را نیز فراموش نکنید. شما باید در این روزها انرژی لازم برای شروع سالی نو را به دست آورید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین شهریور ماه

یک تغییر ناگهانی در احساسات قلبی‌تان امروز شما را قادرمی‌سازد چیزهای بیشتری را با وضوح بیشتر ببینید، اما نمی‌توانید به راحتی این دیدگاه جدید را قبول کنید. شما هنوز درگیر رویاهای ایده آلیستی خود هستید که حتی تلنگری خیلی قوی نیز نمی‌تواند این تصویر زیبا را خراب کنید. قبول کردن واقعیت به این معنی نیست که مجبورید تمام رویاهایتان را فراموش کنید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین مهر ماه

شما احساس می کنید که این اواخر پول خیلی زیادی خرج کرده اید و این موضوع باعث نگرانی شما شده است. شاید به این فکر بیفتید که نباید اینقدر خرج تغییر دکوراسیون خانه تان یا وضع ظاهر خودتان می کرده اید، اما در چنین روزی فکر کردن به چنین چیزهایی اصلا عاقلانه نیست. به جای این فکرها و نگرانی ها سعی کنید از نتیجه ی خرج هایی که کرده اید لذت ببرید. خیالتان راحت باشد، پول هایی که خرج کرده اید خیلی زود جایگزین خواهند شد. از قدیم گفته اند پول چرک کف دست است! فعلا هر چیز دیگری جز لذت بردن از روزهای آخرین سال را از ذهن خود خارج کنید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین آبان ماه

با رسیدن سال جدید ایده های بسیاری در ذهن تان ایجاد شده که دوست دارید تمام آنها را عملی کنید. جلوی تخیلاتتان را نگیرید و اجازه دهید به هر کجا که دوست دارند سفر کنند. از آنجا که شما روزهای سختی را گذرانده اید، بهتر است این روز تعطیل را تنها به سلامتی و مراقبت از خودتان بپردازید. انرژی زیادی که در این هفته به دست می آورید شما را تشویق به پیشرفت در روابط اجتماعی تان می کند. اگر می خواهید رابطه عاطفی خود را جدی تر کنید، اکنون زمان خوبی است. به زودی فردی شما را سورپرایز خواهد کرد.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین آذر ماه

امروز شما فکر می‌کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید، اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده اید؛ بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده اید. شما قدری هم فراموشکار شده اید و همینکه کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را بهتان یادآوری کند، موفقیت‌های چشمگیری را حاصل خواهید کرد.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین دی ماه

شما امروز احساس می‌کنید که پیش آمدهایی که رخ داده است کمی‌از حیطه کنترلتان خارج است. این سخن بدین منظور نیست که اتفاق بدی افتاده است؛ بلکه شما وقتی کنترل اوضاع از دستتان خارج می‌شود ناراحت می‌شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده که به نفع شما است، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرید.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین بهمن ماه

امروز قانع کردن دیگران برای شما کار ساده ای نخواهد بود. هر چقدر هم که خودتان از نظرات و گفته هایتان مطمئن باشید و توضیحات قانع کننده ای بدهید، به احتمال زیاد طرف مقابلتان به احتمال زیاد برای پذیرفتن آنها آماده نخواهد بود. بهتر است زیاد اصرار و پافشاری نکنید، چون این کار دقیقا نتیجه ی معکوس خواهد داشت. کمی به طرف مقابلتان وقت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند، شاید با کمی فکر کردن به گفته هایتان خودش به سراغتان بیاید و به صحت گفته هایتان اعتراف کند! صبور باشید و خودتان را با کارهای دیگر سرگرم نگه دارید. خوشبختانه در حال حاضر برای سرگرم نگه داشتن خودتان با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود.

فال روزانه 20 اسفند 1400 برای متولدین اسفند ماه

امشب خانه شما از میهمان پر خواهد شد پس از همین حالا خودتان را آماده کنید و بهترین لباس خود را به تن کنید. اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها با فردی آشنا خواهید شد که می تواند شریک زندگی خوبی برایتان باشد. اگر چه روزهای عید روزهای شلوغ و پر هیجانی است اما یادتان باشد که استراحت را از یاد نبرید. در حال حاضر شما به خواب بیش از هر چیز دیگری احتیاج دارید تا خستگی های چند وقت اخیر از تن تان به دور شود. هفته های پیش رو زمان خوبی برای آرامش است و آسمان زندگی تان دوباره آفتابی خواهد شد.
5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x