دانستنی ها

متولدین کدام ماه اهل ازدواج نیستند؟

متولدین کدام ماه اهل ازدواج نیستند: امروزه بعضی انسان‌ها دوست ندارند ازدواج کنند و قصد دارند تا آخر عمر مجرد بمانند. خوب است بدانید که میل به ازدواج در اشخاص به ماه تولد آنها نیز ربط دارد.

متولدین ماه‌هایی که تمایل کمتری برای ازدواج دارند

در این روزگار برخی افراد هستند که اصلا دنبال ازدواج کردن نیستند و ترجیح می‌دهند که تا آخر عمر مجرد بمانند، چون حس می‌کنند در مجردی وضعیت‌شان بهتر است و در نهایت به سمت همسر متمایل نمی‌شوند. در این بخش از اکسیژن می‌گوییم که اشخاص کدام ماه کمتر به ازدواج رغبت دارند یا اصطلاحا ازدواجی نیستند. البته براساس روال این مطالب، باز هم یادآوری می‌کنیم که همه این موارد طبق طالع‌بینی چینی و هندی است که اساسا بیشتر سرگرمی به شمار می‌روند.

شهریور

یکی از ماه‌هایی که زیاد به ازدواج رغبت ندارند، شهریور است. شهریور ماهی‌ها زیاد احساسی نمی باشند. آنها هر چیز را در زندگی به انتخاب خود انجام می‌دهند و از دیگران تاثیر نمی‌پذیرند و همین سبب می‌گردد که مجرد باشند. آن‌ها کلا زیاد به موضوعات عشقی اهمیت نمی‌دهند.

فروردین

فروردین ماهی‌ها اشخاصی با انگیزه بالا هستند. می‌خواهند که محبت بگیرند و محبت خود را نشان دهند ولی درباره ازدواج خیلی به خود سخت نگرفته و تصور می‌کنند که اگر مجرد بمانند، حادثه خاصی پیش نمی‌آید و خیلی خودشان را گرفتار تعهد نمی‌سازند.

آبان

آبان ماهی‌ها فقط وقتی ازدواج می‌کنند که بطور کامل فرد موردنظر را بشناسند و اطمینان داشته باشند که با هم خوشبخت می‌شوند. وگرنه حاضر نستند ازدواج کنند و تصمیم می‌گیرند که مجرد بمانند، تا اینکه خود را گرفتار ارتباطی عاشقانه با فرد موردنظر کنند.

خرداد

خرداد ماهی‌ها همواره در کوشش و تحرک هستند. می‌خواهند چیزهای تازه‌ای بیاموزند. کارهای هیجان انگیزی انجام دهند ولی ازدواج را زیاد پایه و بنیاد اصلی خودشان نمی‌دانند و اگر تنها بمانند و ازدواج نکنند، با این موضوع مشکلی ندارند.

بهمن

یک بهمن ماهی زیاد در پی کشمکش نیست و می‌خواهد که زندگی آرام و طبیعی خود را  جلو ببرند. در نهایت اهل عهد بستن و ازدواج کردن نیستند. آزادی خود را با چیزی معاوضه نمی‌کنند و تلاش می‌کنند که برای خود زندگی کنند.

آذر

آذر ماهی‌‍ها اشخاص پرتوان، خلاق و بانشاطی هستند. ولی بطور تاسف‌آور جزو اشخاصی هستند که به آسانی ازدواج نمی‌کنند، چون بر این باورند که ازدواج سبب می‌شود تا روتین زندگی‌شان عوض شود. به همین دلیل ترجیح می‌دهند که تا آخر عمر مجرد باشند و درگیر تعهد نشوند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x