دانستنی ها

متولدین کدام ماه زندگی شادتری دارند؟

شادی و نشاط در زندگی بعضی اشخاص اولویت دارد و بسیار مهم شمرده می‌شود و برای بعضی دیگر نیز مهم نیست. اندازه شادی در زندگی بطور مستقیم با ماه تولد اشخاص مرتبط است.

تفاوت اندازه شادی در زندگی در بین متولدین ماه‌های گوناگون سال

نشاط تا اندازه زیادی به شرایط ذهنی وابسته است و بسیاری از اشخاص به این مسئله دقت نمی‌کنند. در حقیقت شما خودتان مشخص می‌کنید که شاد باشید و زندگی پر نشاطی داشته باشید یا نه. متولدین برخی از ماه‌ها به دلیل اینکه به این مسئله خیلی توجه می‌کنند، زندگی شادتری دارند و در حقیقت برای خود زندگی شادتری ساخته و این شادی را خود وارد زندگی‌شان کرده‌اند که در این بخش از اکسیژن می‌خواهیم با آن‌ها آشنا شویم.

تفاوت اندازه شادی در زندگی در بین متولدین ماه‌های گوناگون سال
تفاوت اندازه شادی در زندگی در بین متولدین ماه‌های گوناگون سال

فروردین

فروردین ماهی‌ها بطور معمول در زندگی، شیوه فکر کردن گوناگونی در مقایسه با دیگران دارند. آن‌ها دوست دارند که همواره لطیفه بگویند و شوخی کنند و در اطراف سایر افراد سرگرم باشند؛ از این رو در گروه اشخاصی قرار می‌گیرند که شما حس می کنید زندگی‌شان خیلی خوب است و مشکلی ندارند.

مرداد

مرداد ماهی‌ها اشخاصی هستند که تلاش می‌کنند همواره سویه مثبت و نیمه پر لیوان را در نظر بگیرند. فرقی نمی‌کند که شرایط‌شان چطور است. در هر حال یک نکته مثبتی می‌یابند که بخواهند به آن فکر کنند. قدرت عجیبی برای رفع غم در زندگی ندارند ولی روی خود کار کرده‌اند و تصمیم گرفتند که در زندگی بانشاط و شاد باشند.

مهر

مهر ماهی‌ها بسیار مهربان‌اند. تلاش می‌کنند که همواره در زمان حال زندگی کنند. به فکر آینده و گذشته نیستند و به خاط آن ترس و اضطرابی ندارند. از درگیری‌ها و جنگ و دعواها خیلی آسان دوری می‌کنند و تلاش می‌کنند که همواره با بقیه با دوستی و آشتی برخورد کنند و می‌دانند که شاد زندگی کردن تا چه اندازه برای تندرستی‌شان و حس خوشبختی شان مهم است.

آذر

آذر ماهی‌ها در میان سایر ماه‌ها در گروه اشخاص شاد دسته بندی می‌شوند. بطور معمول حس استقلال و آزادی که داشته باشند، بانشاط می‌شوند. ماجراجویی نیز یک اتفاق خوب برای آنهاست. اگر حس بدی داشته باشند، اطلاع دارند که چطور با آن مقابله کنند و به همین علت روی خود بسیار زیاد مسلط هستند.

اسفند

اسفند ماهی‌ها بسیار آسان می‌گریند و احساسات خود را خالی می‌کنند و همین سبب می‌گردد که اندوه به آنها چیره نشود؛ چون می‌دانند که چطور احساسات خود را آشکار کنند. به همین دلیل زیاد غم و اندوهشان طولانی نمی‌شود و بطور معمول در گروه افراد شاد دسته‌بندی می‌شوند. دلیلش این است که می‌دانند چطور باید احساسات خود را بروز دهند.

اردیبهشت

این اشخاص بسیار به انجام کارهای احساسی علاقه دارند، غذاهای لذیذ آنها را خوشحال می‌کند. یک اردیبهشت ماهی می‌خواهند با نشاط زندگی کند و چیزهای خوبی را در زندگی امتحان کند. آنها در برخی از شرایط لجوج می‌شوند ولی در هر صورت درباره شاد بودن در گروه متوسط جای می‌گیرند. البته اگر زندگی آنگونه که دوست ندارد ادامه یابد؛ دچار افسردگی نیز می‌شوند.

متولدین کدام ماه زندگی شادتری دارند؟

خرداد

خرداد ماهی‌ها همواره گرفتارند. آنها اشخاص کنجکاوی بوده و تلاش می‌کنند که دارای چند شخصیت باشند و در کارهای گوناگون فعالیت کنند. آنها بطور معمول به دلیل گرفتاری زیاد فرصت غم و غصه ندارند ولی از سویی فرصتی برای تفریح نیز ندارند. احتمالا زیاد بانشاط نیستند ولی اشخاص اندوهگینی نیز نمی‌باشند.

تیر

تیر ماهی‌ها همواره روحیه‌شان عوض می‌شود و هر بار همه را شگفت‌زده می‌کنند. تیرماهی ها؛ اشخاصی حساس ولی وفاداراند و دور و بری‌های آنان توجه زیادی به آنها دارند. بسیار مادرانه برخورد می‌کنند ولی بسیار آسان نیز افسرده می‌گردند که دلیل آن نیز حساسیت بسیار زیاد آنها نسبت به مسائل گوناگون است.

شهریور

شهریور ماهی‌ها بسیار همه چیز را بررسی و آزمایش می‌کنند. بعضی وقتها مثل یک کودک معصوم می‌شوند ولی باز هم در چنین وضعی هیچ چیزی از ریزه کاری‌ها را از دست نمی‌دهند. شنونده‌های خیلی با دقتی‌اند و همواره بهترین توصیه‌ها و پیشنهادات را برای شما دارند، ولی بسیار آسان نیز دچار افسردگی می شوند؛ بویژه اگر یکی از نزدیکانشان را به هر علتی از دست بدهند؛ درنتیجه به نظر می‌رسد که اشخاص بانشاطی نیستند.

آبان

آبان ماهی تلاش می‌کند احساسات خود را مدیریت کند ولی بسیار آسان درگیر احساسات منفی می‌شود. آنها اشخاص قوی هستند و در زمان حال زندگی می‌کنند ولی زیاد میلی به شاد کردن خود ندارند و باید به این موضوع بیشتر توجه کنند. اگر حس بدی داشته باشند، خیلی درباره آن زیاده‌روی می‌کنند و آنقدر به آن مسئله فکر می‌کنند که حال‌شان بد شود.

بهمن

بهمن ماهی‌ها اندکی با بقیه فرق دارند و احتمالا برای برخی از شما عجیب و غریب و ناآشنا باشند، چون شیوه زندگی خودشان را دارند. بسیار پر تلاش‌اند و همواره وقت بسیاری برای تلاش می‌گذارند تا به هدف‌های خود دست یابند. بیشتر وقت‌ها عادی‌اند و حس نشاط و غم زیاد برای آن‌ها فرقی ندارد، چون نسبت به مسئله‌های گوناگون بی تفاوت هستند ولی کلا؛ اشخاص بانشاطی بحساب نمی‌آیند.

دی

دی ماهی‌ها تلاش می‌کنند که بیشتر به شغل‌شان دقت کنند. اشخاص پرتلاشی‌اند و بطور معمول در میان خانواده و دوستان دوست داشتنی هستند. بسیار موردی رفتار می‌کنند و نمی‌شود آنها را پیش‌بینی کرد. تلاش می‌کنند که احساسات‌شان را از بقیه مخفی کنند و به همین دلیل بیشتر وقت‌ها شما خوشحالی یا ناراحتی آنها را نمی‌فهمید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x