دانستنی ها

متولدین کدام ماه خوشتیپ ترند؟

هر شخصی سلیقه‌ای خاص و ویژه را در گزینش لباس دارد. اندازه خوشتیپی و شیک پوشی اشخاص بر پایه ماه تولد معلوم می‌شود.

مقایسه شیک پوشی و خوش لباسی متولدین ماه های محتلف سال

از آنجایی که ما آدم‌ها سلیقه‌های گوناگونی نسبت به هم داریم، درنهایت لباس‌ها و لوازمی که برمی‌گزینیم تا تیپ خودمان را بهتر کنیم هم با یکدیگر فرق دارد. در این بخش از اکسیژن به شما می‌گوییم که به ترتیب کدام ماه‌ها تیپ بهتری نسبت به دیگران دارند.

متولدین کدام ماه خوشتیپ هستند کدام ماه خوشتیپ ترند؟

مرداد

شما در پی مد نیستید، بلکه مد و فشن در پی شما است. می‌توانید برگزینید که به طرف چه ترندهایی بروید، چون بطور معمول بهترین‌ها را برمی‌گزینید و تیپ‌هایی فوق العاده‌ای می‌سازید و می‌توانید از بازی رنگ‌ها خیلی کمک بگیرید و می‌دانید که چطور باید این کار را به بهترین صورت ممکن انجام دهید.

مهر

اگر بقیه شما را نشناسند؛ شاید با یک ستاره سینما اشتباه بگیرند، چون اینقدر جذاب تیپ می‌زنید که همه شگفت‌زده می‌شوند و اینقدر به تعادل رنگ‌ها دقت می‌کنید که همه چیز جالب مبه نظر می‌رسد.

اردیبهشت

استاندارد های شما خیلی زیاد است و در تیپ خود نیز مثل سایر چیزها حساس هستید و در پی پر کیفیت‌ترین برندها هستید و اگر به مقدار لازم پول و شرایطش را داشته باشید، بهترین طراحی‌ها را برمی‌گزینید و به ریزه کاری‌ها نیز توجه بسیاری خاصی دارید.

بهمن

شما تنها لباس نمی‌پوشید، بلکه برای خود ارزش هم قائلید و هیچوقت کاری نمی‌کنید که در جلوی بقیه عادی دیده شوید. همواره در پی جدیدترین مدها هستید و بهترین‌ها را برمی‌گزینید. افراد از ترکیب لباس‌هایی که برگزیده‌اید لذت می‌برند و می‌توان گفت که جزو خوشتیپ‌ترین‌ها جای دارید.

متولدین کدام ماه خوشتیپ هستند

فروردین

متولدین ماه فروردین عاشق مجله‌های مد و زیبایی‌اند. به همین علت می‌دانند که درست باید چه تیپی را به کار ببرند و جزو اشخاص خوش تیپ بحساب می‌آیند که بقیه را به خود جذب می‌کنند و همواره در پی جدیدترین مد، اکسسوری‌ها و لباس‌ها هستند تا توجه بقیه را بیشتر از قبل جلب کنند، که البته راحت بودن لباس را نیز مد نظر دارید.

اسفند

اسفند ماهی‌ها به خوبی رنگ‌ها و الگوها را با هم ترکیب می‌کنند. جلوتر در ذهن‌شان تصویرسازی می‌کنند که چی بپوشند تا تیپ‌شان بهتر شود و در نهایت به همین دلیل تصویرسازی ذهنی بطور معمول در بوجود آوردن تیپ خوب و دلنشین پیروز می‌شوند و به جنبه احساسی و عاشقانه تیپ‌ خود هم بیشتر بتوجه می‌کنند و در پی رنگ‌های تسکین دهنده مثل آبی و بنفش اند.

آذر

آذر ماهی ها بسیار علاقه‌مند به چیزهای زیبا هستند و احتمالا در گزینش لباس اندکی به سراغ قیمت‌های بالا نیز بروند. آن‌ها قوانین خاصی برای تیپ خود ندارند و هرچه که دوست داشته باشند را استفاده می‌کنند. ولی بطور معمول جزو اشخاص با سلیقه‌اند که البته به راحتی لباس نیز بسیار توجه می‌کنند.

تیر

احتمالا تیرماهی‌ها دوست دارند که تمام روز را در منزل با یک پیژامه بگردند. آن‌ها اشخاصی احساسی هستند و حتی لباس خود را از روی احساسات برمی‌گزینند. نمی‌شود گفت که بسیار خوش استایل‌اند ولی زیبایی لباس آنها مورد پذیرش است و به آسانی لباس نیز دقت می‌کنند.

آبان

آبان ماهی‌ها زیاد برای گزینش لباس وقت نمی گذارند ولی در این مسئله نیز زیاد ضعیف نیستند. درپی لباس‌های ساده‌اند و زیاد طرح‌های شلوغ را دوست ندارند. ولی بیشتر رنگ های تیره برمی گزینند و در جستجوی رنگ‌های پررنگ اند.

دی

برای دی ماهی‌ها زیاد لباس‌هایشان مهم نیست. آنها تیپ‌های گوناگون را با هم ترکیب کرده و چند مدل را با هم آزمایش می‌کنند. اکثرا در رنگ‌های مشکی و یا بژ حس راحتی دارند. احتمالا زیاد به راحتی لباس دقت نمی‌کنند، چون زیبایی لباس برای‌شان از راحتی بیشتر اهمیت دارد.

خرداد

خرداد ماهی‌ها هویت دو گانه‌ای دارند. درباره لباس نیز همین طور عمل می‌کنند. لباس‌های آن‌ها زیاد با یکدیگر هماهنگی و هارمونی ندارد. هر مدل لباسی را بکار می‌برند و توجهشان بر روی مد و زیبایی نیست. بیشتر لباس‌هایی را برمی گزینند که تمام روز با آن آسوده باشند و در هر وضعیتی از جمله رسمی و غیر رسمی بتوانند آن را بکار ببرند و کلا؛ در گزینش لباس منعطف‌اند.

شهریور

شهریور ماهی‌ها بیشتر در پی سبک‌های کلاسیک و رنگهای خنثی هستند. آنها دوست دارند که دیگران به آنها توجه کنند ولی زیاد به لباس پوشیدنشان توجه نمی‌کنند. البته شیک هستند ولی احتمالا نمی‌شود گفت که اشخاص خیلی خوش استایلی هستند و زیاد انرژی خود را برای انتخاب لباس نمی‌گذارند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x