دانستنی ها

متولدین کدام ماه همش دنبال تلافی کردن هستند؟

برخی از اشخاص خیلی انتقام جو هستند و همواره در پی تلافی کردن کارهای بقیه‌اند، ویژگی انتقام‌جویی در برخی از اشخاص خیلی زیاد است. در ادامه مجله اکسیژن را دنبال کنید تا به شما بگوییم متولدین کدوم ماه از سال مدام دنبال انتقام گرفتن هستند!

متولدین کدام ماه سال مدام به فکر تلافی کردن هستند؟

متولدین برخی از ماه‌ها بیشتر از دیگران به فکر این هستند که کارهای بقیه را تلافی کنند، یعنی از آنها انتقام بگیرند. این مسئله نمایانگر این است که آنها با خود درگیرند و به آسانی گذشته را از یاد نمی‌برند. اما به عقیده شما کدام ماه‌ها این ویژگی را بیشتر دارند؟ با ما در این قسمت همراه باشید تا این اشخاص را بشناسید.

خرداد

خرداد ماهی‌ها در بالای فهرست اشخاصی هستند که به آسانی از کار دیگران نگذشته و حتما آن را تلافی می‌کنند. بعضی از متولدین خردادماه بعضی وقت‌ها اینقدر درگیر نقشه و چیدن برنامه برای تلافی کار بقیه‌اند که زندگی خود را به گونه‌ای رها کرده و از آن غفلت می‌کنند. البته درباره همه متولدین خردادماه اینطور نیست، اما تعداد زیادی از آنها گرفتار تلافی‌اند.

زنی که در حال نقشه کشیدن هست برای تلافی

آبان

آبان ماهی‌ها نمی‌توانند گذشته را از یاد ببرند و همواره درفکر انتقام‌اند و تصور می‌کنند که انتقام یک عکس‌العمل طبیعی است و هرفردی حق عمل به این کار دارد. آبان ماهی‌ها بیشتر از دیگران درپی تلافی‌اند. بنابراین هیچوقت به یک آبان ماهی دروغ نگویید یا به او خیانت نکنید. وگرنه این مسئله را از یاد نمی‌برند. آنها خیلی حساس‌اند و بسیار آسان دچار آسیب می‌شوند. حس می‌کنند که با انتقام حال‌شان بهتر می‌شود. آنها ترفندهای زیادی برای تلافی کردن دارند، چون خیلی زرنگ‌اند و با چیدن برنامه جلو می‌روند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی‌ها اشخاصی قوی و شکیبایی هستند و منتظر می‌مانند تا در وقت مناسب بتوانند تلافی کنند. از یاد بردن و عفو هیچوقت برای آنها کار آسانی نیست و همواره خودشان را حاضر می‌کنند تا بتوانند کار بقیه را تلافی کنند. اردیبهشت ماهی‌ها بطور معمول درپی انتقام‌اند و این عمل را به خوبی انجام می‌دهند و تا وقتی که اطمینان پیدا نکنند، سخنی نمی‌گویند و تلاش می‌کنند که در بهترین وقت این کار را انجام دهند. البته اگر از آنها معذرت خواهی کنید، فکر تلافی از ذهن‌شان خارج می‌شود ولی اگر به روی خودتان نیاورید، بایستی در انتظار یک تلافی باشید.

مرداد

مرداد ماهی‌ها اشخاصی مهربان و نترس هستند، جز در مواقعی که عامل بوجود آمدن حساسیت در آن‌ها شوید که غیر از این هیچوقت از تلافی دست بر نمی‌دارند. آنها افرادی دنیا نگر هستند. نسبت به همه چیز حس مالک بودن دارند. اگر دوست آنان هستید و به آنها خیانت کردید، آگاه باشید که باید چشم به راه انتقامی بزرگ از جانب آنها باشید و تا وقتی که از شما انتقام نگیرند، دست بر نمی‌دارند.

متولدین کدوم ماه از سال مدام دنبال تلافی کردنن!

تیر

تیر ماهی‌ها اشخاص انتقام‌جویی هستند. مدام درپی این هستند که اگر فردی به آنها آسیبی رساند، از او انتقام بگیرند و تلافی کنند. احتمالا همواره در ذهن‌شان در حال ساخت افکار منفی‌اند و در انتظار صدمه و ضرر از سمت بقیه‌اند. به همین دلیل فکر انتقام در سر دارند و بسیار خوب کارتان را تلافی می‌کنند ولی اگر با آن‌ها خوب برخورد کنید، هه چیز خوب جلو می‌رود و برای شما به بهترین مبدل می‌گردد.

مهر

مهر ماهی‌ها روش فکر کردن شادی دارند. از اختلاف و پیچیدگی متنفرند. مهر ماهی‌ها اگر ناعدالتی را مشاهده کنند، بی صبر و بی تحمل شده و تلافی می‌کنند. بنابراین مواظب باشید که هیچوقت آن‌ها را ناراحت نکنید، چون شما را شایسته مجازات می‌بینند و بطور حتم در پی تلافی‌اند. انتقام سبب می‌شود که آن‌ها حس کنند متعادل شده‌اند و در نهایت اگر حادثه‌ی بدی را برای‌شان بوجود آورید، بطور حتم باید در انتظار تلافی باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x