دانستنی ها

متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند

اکثر جوانان دوست دارند از زمان ازدواج‌شان اطلاع داشته باشند، طالع‌بینی‌های سرگرم‌کننده جذابی درباره این عنوان وجود دارد که می‌توانید آنها را بخوانید. طبق مطالب ذیل خواهید دید که بهمنی‌ها دیرتر از بقیه ازدواج می‌کنند.

زمان ازدواج در ماههای گوناگون؛ متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟

آگاه شدن از آینده، بویژه از وقت ازدواج، یکی از موضوع‌های جذاب برای اکثر جوانان است. بعضی از ویژگی‌های افراد با ماه تولدشان بسیار متناسب است، خوب است بدانید ماه تولد بر روی ازدواج و زمان آن هم تاثیر دارد. اگر دوست دارید بدانید متولدین ماه های گوناگون سال کی اقدام به ازدواج می‌کنند، این قسمت از اکسیژن را بخوانید تا از طالع بینی جذابی که درباره این موضوع وجود دارد، همانند یک سرگرمی اطلاع یابید.

زمان ازدواج در ماههای گوناگون؛ متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟
زمان ازدواج در ماههای گوناگون؛ متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟

فروردین – اواخر دهه 20 سالگی

متولدشدگان اولین ماه‌ سال در ازدواج عجول نیستند و بسیار محتاطانه گام بر می‌دارند و ازدواج برای آنها هیچوقت تصمیم آسانی نمی‌باشد. فروردین ماهی‌ها هیچوقت پیش از 20 سالگی ازدواج نمی‌کنند بلکه ازدواج آنها عاشقانه است و بیشتر در اواخر دهه 20 می‌باشد. این اشخاص طرف مقابل را خودشان بعد از بررسی و آشنایی برمی‌گزینند و نمی‌خواهند کسی در تصمیم‌گیری آنها دخالت کند. به همین علت تا پیش از روز وعده داده شده دیگران را از تصمیم پایانی خود مطلع نمی‌کنند و تنها از دیگران مشاوره می‌گیرند. فروردین ماهی‌ها می‌خواهند زندگی عاشقانه و پر ذوق و شوقی با همسرشان درست کنند.

اردیبهشت – دهه 30 سالگی

متولدین اردیبهشت اشخاصی واقع‌بینی هستند که کمتر رویا پردازی می‌کنند. آنها بایستی نشاط و آسایش را در درون خود بجویند و بعد آن را در فرد دیگری جستجو کنند، به همین علت خوب است که در دهه 30 سالگی خود ازدواج کنند. اردیبهشتی‌ها تمایل دارند مجلس ازدواج خود را در محیطی باز و برگ‌های رنگی درختان برگزار کنند، به همین دلیل پاییز مناسب‌ترین فصل برای برپایی جشن عروسی برای متولدین ماه اردیبهشت است.

خرداد – 35 سالگی

متولد خرداد، خستگی ناپذیر، خوش چهره، زرنگ و باهوش، ولی دو شخصیتی هستند. او یاد گرفته است که عشق قادر است دست و پا گیر و سربار باشد و درمورد ازدواج و زمان آن بعضی وقت‌ها اطمینان داشته و بعضی وقت‌ها شک دارند. بیان زمان دقیق ازدواج خرداد ماهی‌ها مشکل است ولی امکان دارد متولدین خرداد پس از 30 سالگی به دوام ایده‌آل برسند، به همین علت 35 سالگی خواستنی‌ترین سن برای ازدواج آنها است. متولدین اخرین ماه فصل بهار تمایل دارند جشن عروسی‌شان پر از غافل‌گیری و باشکوه برپا شود.

تیر – اواسط دهه 20 سالگی

متولدین ماه نخست تابستان اشخاصی عاشق‌پیشه هستند و اگر عاشق طرف مقابل شوند، عشق آنان به آسانی نابود نمی‌شود. متولدین تیر ماه تمایل دارند تا هرچه سریع‌تر نیمه گمشده خود را پیدا کنند و در جستجوی سرپناه و امنیت‌اند، به همین علت بیشتر در میان دهه 20 سالگی ازدواج می‌کنند. تیر ماهی ها عاشق شخصی می‌شوند که با او حس آرامش داشته باشند. آنها مراسم ازدواجشان را در تعطیلی‌های تابستان، خیلی خودمانی و خانوادگی برپا می‌کنند، چون عاشق خانواده هستند و تابستان وقت مناسبی برای استراحت میهمان‌ها می‌باشد.

مرداد – 30 تا 40 سالگی

مرداد ماهی‌ها جزو شیدا پیشه‌ترین اشخاص‌اند که عشق‌شان سر زبان خاص و عام است. متولدین ماه دوم تابستان وقت بسیاری را برای رابطه خود می‌گذرانند و اول عاشق می‌شوند و بعد تصمیم به ازدواج می‌گیرند.  متولدشدگان ماه مرداد بیشتر در سن 30 الی 40 سالگی تصمیم به ازدواج می‌گیرند و مراسم عروسی خاطره‌انگیز و احساسی را در روزهای سال جدید برای همسرشان برگزار می‌کنند ، طوری که دیگران آنها را تحسین می‌کنند .

متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟
متولدین هر ماه کی ازدواج می کنند؟

شهریور – اواخر دهه 20 سالگی

متولدین شهریور اشخاصی آرمان‌گرا هستند که تمایل دارند همه چیز به بهترین صورت ممکن انجام شود. متولدین شهریور در عشق و ازدواج نیز همین طور عمل می‌کنند، آنها پس از دست یافتن به آزادی و سازگار کردن خود با جریان‌های گوناگون و دست یافتن به پایداری در تصمیم‌گیری خود مایل به ازدواج و گزینش همسر هستند. این اشخاص بیشتر در اواخر دهه 20 سالگی ازدواج می‌کنند و در فصل زمستان مراسم عروسی خود را برگزار می‌کنند.

مهر – اوایل دهه 20 سالگی

برای متولدشدگان برج میزان خود نمایی بسیار مهم نیست و عاشق سادگی و پایداری هستند و به ظرافت و ریزه‌کاری‌ها بسیار علاقه‌مند هستند. مهری‌ها در اوایل دهه 20 سالگی وقتی نیمه گمشده خودشان را می‌یابند، سریع ازدواج می‌کنند. مراسم ازدواج آنها رویایی و پر از خود نمایی نیست بلکه عروسی ساده و صمیمانه‌ای در فصل دلنشین تابستان است.

آبان – بین 30 تا 40 سالگی

آبان ماهی‌ها ارزش زیادی برای خود و آرمانهای‌شان قائل هستند. آنها تا وقتی نیمه گمشده خود را پیدا نکنند، ازدواج نمی‌کنند. متولدین آبان بسیار به خود نمایانی علاقه‌مند هستند و وقت زیادی را برای حاضر کردن جشن عروسی خود می‌گذارند. آبانی‌ها علاقه دارند که در پر اهمیت‌ترین روز زندگی‌شان بدرخشند، و به همین علت بسیار وسواسی عمل می‌کنند و مراسمی بر پا می‌کنند که یکی از خاطره‌انگیزترین مراسم‌ها باشد.

آذر – اوسط دهه 30 سالگی

آذر ماهی‌ها اگر چه عاشق تغییر و گوناگونی در زندگی‌شان هستند ولی پس از بدست آوردن تجربه‌های مورد نیاز، تصمیم جدی خود را برای ازدواج می‌گیرند و بسیار ساده ازدواج نمی‌کنند. متولدشدگان این ماه نظر های فراوان و مبتکرانه‌ای درباره جشن عروسی در ذهن دارند و برنامه‌ریزی مناسبی را برای برپا کردن مراسم عروسی دلخواه و بی‌عیب انجام می‌دهند.

دی – اوایل دهه 20 سالگی

متولدشدگان نخستین ماه زمستان اشخاص بسیاری وفاداری هستند که عاشق ستایش و ستودن هستند. آنها می‌خواهند که هر چه سریع‌تر خانواده بسازند و در اوایل دهه 20 سالگی یعنی از همان سال‌های نخست جوانی رابطه رمانتیک و جدی را شروع می‌کنند. دی ماهی‌ها در برپایی مراسم ازدواج بسیار وسواسی هستند و بایستی کارهایی را که ترجیح می‌دهند بر روی کاغذ یاداشت کنند و دفعه به دفعه جلو روند در غیر این صورت امکان دارد وقتی که حرف از مراسم عروسی شود، دست و پایشان را گم کنند.

بهمن – بین 30 تا 40 سالگی

بهمن ماهی ها اشخاص خاصی هستند که روش زندگی‌شان با بقیه بسیار فرق می‌کند. این اشخاص بیشتر دیر و در سن 30 الی 40 سالگی ازدواج می‌کنند،  چون می‌خواهند بیش از ازدواج و بوجود آوردن زندگی، مسافرت و کشف و اکتشاف و شوق را امتحان کنند. متولد شدگان این ماه سال از رسم و رسومات متنفرند و ازدواج سنتی را دوست ندارند و می‌خواهند خود همسرشان را برگزینند. آنها در فصل بهار عروسی افسانه‌ای برای همسر خود برپا می‌کنند.

اسفند – سن 26 سالگی

افرادی که در آخر سال به دنیا می آیند افرادی هستند که از تنهایی فرار می‌کنند و در صورتی که اخلاق فرد مورد نظرشان با اخلاق آنها جور دربیاید یعنی به آرمانهایشان احترام و به او در دست یافتن به آنها کمک کند، تصمیم به ازدواج می‌گیرند. بیشتر اسفند ماهی‌ها در سن 26 سالگی ازدواج می‌کنند و مراسمی با عظمت و احساسی در شبی که ماه بدر یا کامل است، برپا می‌کنند و پس از تشکیل زندگی می‌خواهند که با همسرشان به هر مکانی بروند.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x