سینما

۱۵ فیلم عاشقانه و تینیجری مخصوص روز ولنتاین که باید تماشا کرد

فیلم عاشقانه و تینیجری: فقط فیلم‌های خاصی وجود دارند که برای اولین‌بار فضای عشق را به ارمغان می‌آورند؛ از کمدی‌های عاشقانه گرفته تا پایان‌های غم‌انگیز، طرفداران مطمئناً چیزی را پیدا می‌کنند که می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند و اولین طعم عشق جوان خود را برای فصل ولنتاین به‌خاطر بسپارند.

لیست فیلم عاشقانه و تینیجری

در آستانه روز ولنتاین شاید دوست داشته باشید فیلم عاشقانه‌ای مناسب با حال و هوای این روز را تماشا کنید؛ اگر چنین است، ما برای شما لیستی از ۱۵ فیلم عاشقانه و تینیجری را آماده کرده‌ایم که می‌توانید در لیست تماشای خود قرار دهید. اکسیژن را یار و همنفس خود بدانید.

۱۵. سیرا برجس یک بازنده است – ۲۰۱۸ – Sierra Burgess Is a Loser

سیرا برجس یک بازنده است – ۲۰۱۸ – Sierra Burgess Is a Loser؛ لیست فیلم عاشقانه و تینیجری
سیرا برجس یک بازنده است – ۲۰۱۸ – Sierra Burgess Is a Loser؛ لیست فیلم عاشقانه و تینیجری

در یک داستان عاشقانه معمول نوجوانان، شخصیت مکمل به شخصیت اصلی قلدری می‌کند و هر کاری می‌کند تا زندگی او را بدتر کند. در این فیلم، یک دختر بدجنس به سیرا کمک می‌کند تا قلب عشق دبیرستانی خود را به‌دست آورد. آنها به‌عنوان رقیبی سرسخت شروع می‌کنند، اما وقتی در نهایت با یکدیگر آشنا می‌شوند، تصمیم می‌گیرند با هم متحد شوند.

اگرچه داستان لذت‌بخش است، اما چندین صحنه مشکل‌ساز در آن وجود دارد که شامل خنجر زدن به پشت، دروغ گفتن در شبکه‌های اجتماعی و مشکلات این‌چنینی می‌شود. با این حال، هیچ‌چیز بیش از حد سنگین یا حساسی در مورد این صحنه‌های خاص وجود ندارد و مخاطب همچنان این فیلم را سرگرم‌کننده خواهد یافت.

۱۴. ناشناس مال شما – ۲۰۲۱ – Anonymously Yours

ناشناس مال شما – ۲۰۲۱ – Anonymously Yours
ناشناس مال شما – ۲۰۲۱ – Anonymously Yours؛ لیست فیلم عاشقانه و تینیجری

زمانی که الکس به مدرسه مجلل جدید خود نقل مکان می‌کند، نه تنها جای خود را ندارد بلکه با واله، یک دانش‌آموز ارشد در مدرسه به مشکل می‌خورد. این دو نمی‌دانند که در واقع به یکدیگر پیام می‌دهند و پس از اینکه الکس تصادفاً شماره اشتباهی را پیامک می‌کند، رابطه عاشقانه‌ای بین آنها شکل می‌گیرد.

عشق هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد، به خصوص وقتی صحبت از موانع زبانی می‌شود، به همین دلیل است که این فیلم اسپانیایی‌زبان یک انتخاب عالی برای روز ولنتاین است. این فیلم نیز برداشتی مدرن از فیلم محبوب You’ve Got Mail است.

۱۳. قرارملاقات عالی – ۲۰۱۹ – The Perfect Date

۱۳. قرارملاقات عالی – ۲۰۱۹ – The Perfect Date
۱۳. قرارملاقات عالی – ۲۰۱۹ – The Perfect Date؛ لیست فیلم عاشقانه و تینیجری

در عصر تکنولوژی همه‌چیز ممکن است – حتی پیدا کردن یک قرار ملاقات عالی و مناسب. بروکس راتیگان، دانش‌آموزی است که آرزوی ورود به لیگ آیوی را دارد، او با ایجاد اپلیکیشنی که به کاربر امکان می‌دهد او را به‌عنوان قرار ملاقات ایده آل خود برای هر مناسبتی سفارشی کند و در ازای آن پولی دریافت می‌کند، پول مورد نیازش برای کالج را هم پس‌انداز می‌کند. این پیچ و خم زمانی اتفاق می‌افتد که او با کسی قرار ملاقات می‌گیرد که نسبت به او احساس پیدا می‌کند.

در پایان فیلم، بروکس به چیز مهمی پی می‌برد: اگر او وانمود کند کسی است که برای رسیدن به آنچه می‌خواهد نیست، چه مدرسه رویایی‌اش باشد یا دختر رویایی، پس ارزشش را ندارد.

۱۲. تقدیم به همه پسرانی که عاشقشان بودم – ۲۰۱۸ – To All The Boys I’ve Loved Before

نتفلیکس با کمک فیلم تقدیم به همه پسرانی که عاشقشان بودم ژانر کمدی-رمانتیک نوجوانان را احیا کرد. این فیلم که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است، به داستان زندگی لارا ژان، نوجوان خجالتی و با وسواس فکری عشق می‌پردازد. وقتی نامه‌های عاشقانه‌ لارا برای دوستش به‌طور تصادفی ارسال می‌شود، او خود را در یک رابطه جعلی با یکی از دوست‌دارانش، پیتر، می‌بیند به این امید که یک دوست دیگر از پشت او دور شود.

این فیلم جادوی خالص است و برای طرفداران سبک‌های کلاسیک کمدی-رمانتیک عالی است. این اثر یک فیلم عاشقانه و تینیجری دیدنی است که اگر از طرفداران این ژانر هستین باید حتما تماشا کنید.

۱۱. غرفه بوسه – ۲۰۱۸ – The Kissing Booth

در این فیلم اورجینال نتفلیکس، ال ایوانز، نوجوانی که در اواخر عمرش شکوفا شده بود، به همراه دوست دوران کودکی‌اش، لی فلین، تصمیم می‌گیرند یک رویداد جمع‌آوری کمک مالی مدرسه به نام غرفه بوسیدن برپا کنند. اما زمانی که دختران بدجنس ال را برای بوسیدن نامطلوب‌ترین دانش‌آموز انتخاب می‌کنند، زندگی ال به‌هم می‌ریزد. در عوض، او در نهایت دوست قدیمی خود، نوآ فلین را می‌بوسد که همچنین برادر صمیمی دوستش است.

این فیلم همه چیزهایی را دارد که یک فیلم نوجوان باید داشته باشد: یک دختر نامرئی که محبوب شد، یک پسر بد مدرسه‌ای که عاشق او می‌شود و همچنین قرار ملاقات، جشن و مهمانی‌های دبیرستان. طرح فیلم به هیچ وجه پیچیده نیست و قرار است برای لذت خالص تماشا شود. یک فیلم عاشقانه و تینیجری تام‌عیار که باید تماشا کنید.

۱۰. با عشق، سایمون – ۲۰۱۸ – Love, Simon

برای سال‌ها، فیلم‌های عاشقانه و تینیجری فقط بر روی زوج‌های دگرجنس‌گرا متمرکز بودند، اما این موضوع تا حد زیادی به لطف موفقیت فیلم با عشق، سایمون شروع به تغییر کرده است. این فیلم بر اساس رمان پرفروشی به همین نام، داستن سایمون را دنبال می‌کند که در حالی که سعی می‌کند در دوران دبیرستان و زندگی روزمره نوجوانان حرکت کند، تمایلات جنسی خود را بررسی می‌کند.

این فیلم چیزهای زیادی فراتر از اینکه اولین فیلم مهمی است که با دو بازیگر نقش اول همجنسگرای نوجوان اکران شده است، انجام می‌دهد. با عشق، سایمون همچنین یک داستان باورنکردنی در مورد دوستی و قدرت خانواده است که آن را به فیلمی عالی برای ولنتاین تبدیل کرده است، زیرا همه‌چیز آن درباره عشق است.

۹. نیمی از آن – ۲۰۲۰ – The Half Of It

این فیلم اورجینال نتفلیکس بر روی الی، دانش‌آموز دبیرستانی باهوش و خجالتی تمرکز دارد که سعی می‌کند تمایلات و احساساتش را پنهان کند. این تا زمانی است که پل، یک پسر بی‌دست و پا به او نزدیک می‌شود و الی را متقاعد می‌کند تا به او کمک کند تا بر استر له شده‌اش پیروز شود. با این حال، وقتی مخاطب می‌فهمد که استر هم دوست الی است، اوضاع ناخوشایند می‌شود و او را در موقعیت سختی بین کمک به دوستش قرار می‌دهد و می‌خواهد خودش به‌دنبال آستر برود.

نیمی از آن بهترین فیلم عاشقانه و تینیجری برای تماشا در روز ولنتاین برای نوجوانانی است که به‌دنبال کمی درام بیشتر در داستان‌های عاشقانه خود هستند. همچنین یکی از اولین و تنها روابط همجنسگرایی میان دختران در یک فیلم نوجوان را نشان می‌دهد و بسیار متنوع است.

۸. ده چیز تو که من ازشون بدم میاد – ۱۹۹۹ – Ten Things I Hate About You

وقتی صحبت از فیلم‌های کمدی-رمانتیک کلاسیک به میان می‌آید، مخصوصاً فیلم‌های مربوط به دهه ۹۰، فیلم ده چیز تو که من ازشون بدم میاد در همه فهرست‌ها قرار می‌گیرد. این فیلم که بر اساس یک کمدی از شکسپیر ساخته شده است، درباره کت، یک دختر نوجوان تهاجمی است که خار دائمی در چشم خواهر کوچکش است. هنگامی که پدرشان تصمیم می‌گیرد که بیانکا تا زمانی که کت به قرار ملاقات عاشقانه نرفته، نمی‌تواند با کسی قرار بگذارد، دو تا از خواستگاران بیانکا تصمیم می‌گیرند تا به پسر بدی به‌نام پاتریک پول بدهند تا با کت قرار بگذارد.

این فیلم کلاسیک فقط یک سرگرمی است. ترانه‌های سرگرم کننده، زنان بی‌عذرخواهی و یکی از زیباترین و جذاب ترین ژست‌های رمانتیک تمام دوران را دارد.

۷. مثل آب خوردن – ۲۰۱۰ – Easy A

شایعات یک عنصر کاملاً محبوب بسیاری از فیلم‌های نوجوانانه است و شایعات تند و زننده وضعیت الیو در فیلم مثل آب خوردن را از نامرئی به محبوب و بدنام تبدیل کرد. الیو که توسط بهترین دوستش تحت فشار قرار گرفت تا آنچه را که در آخر هفته خسته‌کننده‌اش رخ داده را فاش کند، دروغ گفت و اظهار کرد که باکرگی خود را از دست داده است.

هنگامی که ماریان، این شایعه را در غرفه حمام می‌شنود، در مورد آن به همه می‌گوید. اولیو شهرت بی‌شخصیتی پیدا می‌کند، اما دوست دوران کودکی‌اش، تاد، معتقد است که او آن چیزی نیست که همه فکر می‌کنند. توجه داشته باشید که در حالی که این فیلم فقط دارای رتبه PG-۱۳ است، اما به موضوعات بالغانه‌ای می‌پردازد و بسیاری از والدین احساس می‌کنند که واقعاً فقط برای افراد ۱۶ سال به بالا مناسب است.

۶. خورشید نیمه‌شب – ۲۰۱۸ – Midnight Sun

به دلیل بیماری‌ای که او را از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باز می‌دارد، کتی پرایس تمام زندگی خود را در خانه سپری کرده‌است. او فقط وقتی خورشید غروب می‌کند می‌تواند از خانه بیرون بیاید و برای غریبه‌های تصادفی موسیقی پخش کند. کتی وقتی چارلی را ملاقات می‌کند عاشق او می‌شود و سعی می‌کند بیماری خود را پنهان کند.

این فیلم همچنین عشق پدری به دختر در حال مرگش را به تصویر می‌کشد که با وجود اینکه او را آزار می‌دهد، سعی می‌کند به او فرصت تحقق آرزوهایش را بدهد، حتی اگر به قیمت جانش تمام شود. فیلم به‌طرز غم انگیزی به پایان می‌رسد، پس بهتر است برای یک اثر احساسی و دردآورد آماده باشید.

۵. پنج قدم فاصله – ۲۰۱۹ – Five Feet Apart

استلا دختری هفده‌ساله است که بیشتر عمر خود را با فیبروز کیستیک زندگی کرده، بنابراین روز معمول او شامل داروها، روتین، معاینات و محدودیت‌ها است. افراد مبتلا به این بیماری نمی‌توانند با کسی ارتباط نزدیک برقرار کنند و باید حداقل پنج قدم از هم فاصله داشته باشند، اما وقتی او با ویل، مرد جذابی که او نیز به همین بیماری مبتلا است ملاقات می‌کند، این وضعیت تغییر می‌کند.

آنها فوراً جذب یکدیگر می‌شوند که اراده آنها را مورد آزمایش قرار می‌دهد. همانطور که ارتباط آنها عمیق‌تر می‌شود، آنها تصمیم می‌گیرند از قوانین سرپیچی کنند. یک فیلم عاشقانه و تینیجری جذاب دیگر که احساسات شما را درگیر خواهد کرد.

۴. اگر بمانم – ۲۰۱۴ – If I Stay

یک نوازنده با استعداد بین دنبال کردن رویاهایش برای رفتن به مدرسه معتبر جویلیارد یا دنبال کردن قلبش و ماندن با آدام، معشوقش، سرگردان است. اما زمانی که میا و خانواده‌اش دچار یک تصادف رانندگی می‌شوند که همه را به جز او می‌کشد، همه‌چیز برایش به یک هرج و مرج تبدیل می‌شود. او در آستانه مرگ و زندگی است و باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد بماند یا نه، با این واقعیت که تجربه بیرون از بدنش به او می‌گوید که هرکسی را که دوست دارد رفته است.

این فیلم اهمیت گرامی داشتن هر لحظه با افراد مهم زندگیمان و اینکه چقدر زندگی ارزشمند و لطیف است را می‌آموزد و یکی از عمیق‌ترین آثار ژانر عاشقانه است که نباید تماشای آن را از دست بدهید.

۳. هر روز – ۲۰۱۸ – Every Day

روحی به نام “A” هر روز در بدن متفاوتی زندگی می‌کند. یک روز، A در بدن جاستین بیدار شده و عاشق دوست دخترش، ریانون می‌شود. او خیلی زود از داستان A مطلع می‌شود و ارتباط عجیبی با آن برقرار می‌کند. آنها با وجود دوری و شرایط روزانه سعی می‌کنند یکدیگر را پیدا کنند.

این فیلم از نظر هر چیزی که دیوید لویتان قبلا نوشته است بی ‌ظیر است. تنها معنای داستان این است که همه عاشق یک روح می‌شوند، نه ظاهر یا جنسیت. این فیلم برای مخاطبانی که داستان‌هایی را دوست دارند که به معنای واقعی عشق می‌پردازند بسیار مناسب است. یک فیلم عاشقانه و تینیجری متفاوت که از تماشای آن لذت خواهید برد.

۲. همه‌چیز، همه‌چیز – ۲۰۱۷ – Everything, Everything

مدی هجده ساله از کودکی به دلیل یک بیماری ناشناخته در خانه خود محبوس بوده است. همسایه او، اولی، از طریق متن و نگاه کردن به پنجره با او ارتباط برقرار می‌کند. از آنجایی که مدی مشتاق دنیای بیرون است و در نهایت نسبت به اولی احساس پیدا می‌کند، زندگی خود را برای چشیدن طعم آزادی به خطر می‌اندازد. همانطور که داستان باز می‌شود، او حقیقت بیماری خود را می‌فهمد.

موضوع اصلی داستان این است که چگونه فرد برای تجربه کوتاهی از عشق و خوشبختی همه‌چیز را به خطر می‌اندازد. مدی معتقد است که عشق یعنی همه چیز، حتی به قیمت سلامتی خودش.

۱. خطای ستارگان بخت ما – ۲۰۱۴ – The Fault In Our Stars

دو بیمار سرطانی، هیزل گریس لنکستر و آگوستوس واترز، در یک گروه حمایت از سرطان با یکدیگر ملاقات می‌کنند. هر دوی آن‌ها شوخ طبعی یکسانی دارند، عشق به چیزهای غیرمتعارف و تحسین نویسنده پیتر ون هوتن. این دو عاشق هم شده و برای ملاقات با نویسنده مورد علاقه خود راهی سفری می‌شوند که ایده چندان خوبی به‌نظر نمی‌رسد.

این داستان محبوب بزرگسالان جوان نوشته جان گرین با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد، عمدتاً به دلیل نحوه نگارش و مضامین عمیقی که بر عشق، زندگی و رویاها متمرکز است. این فیلم برای طرفدارانی که گفتگوهای شوخ طبعی و طرحی معنادار را دوست دارند به‌شدت توصیه می‌شود.


بهترین فیلم های عاشقانه تینیجری کدامند؟

از بهترین فیلمهای تینیجری عاشقانه باید به Sierra Burgess Is a Loser، Anonymously Yours و... اشاره کنیم. که در این مقاله از سایت اکسیژن به 15 مورد از بهترین ها اشاره کرده ایم.

بهترین فیلم های عاشقانه دبیرستانی کدامند؟

از بهترین فیلمهای عاشقانه دبیرستانی نوجوانی باید به فیلمهایی مثل The Half Of It اشاره کنیم که در ادامه لیستی از بهترین فیلمهای عاشقانه دبیرستانی را ارائه کرده ایم.

4.5/5 - (8 امتیاز)

منبع
screenrantimdb
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x