دانستنی ها

متولدین کدام ماه با کلاس ترند؟

با کلاس‌ ترین افراد متولد چه ماهی هستند

با کلاس بودن قسمتی از شخصیت و پرستیژ اشخاص را شکل می‌دهد. بعضی از اشخاص این خصوصیت را از آغاز تولد به همراه دارند و ماه تولد را می‌توان علت باکلاسی آنها بحساب آورد.

تفاوت اندازه سطح کلاس در بین متولدشدگان ماه‌های سال

بطور حتم اشخاصی را در اطراف خودتان مشاهده کرده‌اید که از نظر رفتار و منش با بقیه فرق دارند یا اصطلاحا به قول امروزی‌ها، باکلاس رفتار می‌کنند. این اشخاص بطور معمول آرامش بسیاری دارند. با اعتماد به نفس‌اند و بسیار دلیرانه برخورد می‌کنند. در این بخش از اکسیژن می‌خواهیم که به ترتیب شما را با آنها آشنا کنیم؛ این خصوصیت یعنی باکلاسی و سطح زیاد بودن در بعضی از رفتارها، در متولدین کدام ماه بیشتر مشاهده می شود.

تفاوت اندازه سطح کلاس در بین متولدشدگان ماه‌های سال

دی

دی ماهی‌ها دیسیپلین و وقار ویژه خودشان را دارند. بسیار پرتلاش‌اند و از دیگران انتظاری ندارند. زیاد آزادانه عمل می‌کنند و به عقیده بقیه بسیار باکلاس بنظر می‌ایند. آنها اشخاص با اعتماد به نفسی‌اند. طرز فکر آنها عاقلانه و کامل است و هیچوقت تحت‌تاثیر حاشیه‌ها و صحبت‌های منفی بقیه قرار نمی‌گیرند و کار خود را می‌کنند و زیاد درباره صحبت‌ها و کارهای دیگران حساس نیستند. آنها به آموختن چیزهای تازه علاقه زیادی دارند و رفتار محترمانه‌ای نیز با دور و بری‌های خود دارند.

آذر

چیزی که سبب جذابیت و یا باکلاس جلوه کردن یک آذر ماهی می‌گردد، این است که به سفر علاقه زیادی دارند و می‌خواهند مکان‌های جدید، فرهنگ‌ها، خوراکی‌ها و اشخاص جدید را ببینند. آنها از خود راضی‌اند و احساس لذت دارند و نیازی به عوض کردن خود نمی‌بینند و محترمانه با بقیه برخورد می‌کنند. همواره هیجان برای چیزهای نو و تازه دارند و از زندگی احساس خوشایندی دارند.

اردیبهشت

وقتی که یک اردیبهشتی به یک مکان جدید می‌رود، همه به شیوه و روش رفتار او مجذوب می‌شوند. اردیبهشت ماهی‌ها اشخاص با اعتماد به نفسی هستند و به دنبال پیروی کردن از بقیه نیستند. چیزی  درون آنهاست که سبب تشویق و احترام بقیه می‌شود. کاری را که نمی‌خواهند به هیچ عنوان انجام نمی‌دهند ولی اگر بخواهند؛ از عهده تمام کارها برمی آیند.

مرداد

مرداد ماهی‌ها اشخاص جذابی‌اند. بطورمعمول در مکان‌های پر جمعیت طوری رفتار می‌کنند که توجه بقیه را به خود جذب می‌کنند. جذابیت و باکلاسی آنها تنها ویژه‌ی نمای لباس‌شان نیست، بلکه درون هیجانی و عاطفی دارند که سبب فرهمند بودنشان می‌گردد. آنها اشخاص با اعتماد به نفسی هستند و می‌دانند که چطور هر شرایطی را مدیریت کنند.

مهر

مهرماهی‌ها نیز در گروه اشخاص باکلاس و جذاب طبقه‌بندی می‌شوند. برای آن‌ها اهمیت دارد به هر مکانی که می‌روند، حس راحتی داشته باشند. اگر حس سختی پیدا کنند، به سرعت آنجا را رها می‌کنند. آنها در پی تطبیق و توازن در زندگی اند و دوست دارند همه چیز را در حد اعتدال نگه دارند.

اسفند

اسفند ماهی ها لحظه‌های جذابی را برای بقیه می‌سازند. اقدامی نمی‌کنند که به خود و بقیه احساس ناراحتی و بدی را آموزش دهند. عاشق هنر و فرهنگ اند و تنها چیزی که سبب می‌گردد باکلاس جلوه کنند، این است که بعضی وقتها احساس خطر و رودروایسی خیلی زیاد در آن‌ها چیره می شود؛ ولی کلا آنها اشخاص باکلاسی اند.

تیر

تیرماهی ها نسبتا در گروه اشخاص باکلاس طبقه‌بندی می‌شوند؛ به شرطی که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و در شرایطی که زیاد احساساتشان برانگیخته شده گریه‌شان را متوقف کنند. آنها در نشان دادن احساسات خیلی زیاده روی نمی‌کنند و بعضی وقتها راستگو نیستند ولی از نظر باکلاسی نسبتا عادی‌اند.

آبان

آبان ماهی‌ها از نظر ظاهری، زیبایی‌های ویژه خود را دارند. بطور معمول هرجایی که بروند توجه بقیه را به خود جلب می‌کنند ولی بعضی وقت‌ها آسیب‌پذیری بیش از اندازه یا حسادت زیاد سبب می‌گردد که اندازه جذابیت‌شان کاهش یابد. بعضی وقتها روی یک موضوع دودل می‌شوند و همین سبب می‌گردد که بقیه دریابند حال‌شان با خودشان بد است.

شهریور

شهریور ماهی‌ها از خود زیاد عیب می‌گیرند و همواره در درون با خود گلاویز هستند. کاری می‌کنند که بقیه در کنارشان حس راحتی داشته باشند و زیاد برخورد رسمی و ویژه‌ای ندارند که همین امر باعث می‎شود تا باکلاس جلوه کنند.

خرداد

خرداد ماهی‌ها به میزان کافی جذاب‌اند ولی اطلاع ندارند که چطور بایستی آن را نشان دهند. خرداد ماهی ها بطور معمول زیاد سروقت نیستند و احتمالا خیلی وقتها سروقت به مکانی که قرار گذاشته‌اند نرسند، که همین مورد از اندازه جذابیت و باکلاسی آن‌ها می‌کاهد. آنها همیشه دیر می‌کنند و گرفتار هستد و زندگی‌شان پر از آشوب و گرفتاری است که همین از شدت جذابیت‌شان می‌کاهد.

فروردین

فروردین ماهی‌ها از آنچه که هستند راضی نیستند. به همین دلیل بعضی وقتها رفتارهای نا آرامی از خود بروز می‌دهند و دیگران می‌فهمند که پر از استرس و ناراحتی‌اند. رفتارشان بعضی وقتها آنچنان بد می‌شود که اصلا برای‌شان اهمیت ندارد چه کسی آنها را مشاهده می‌کند. البته که روحیه حادثه جو و سرگرم کننده‌ای نیز دارند که به جذابیت‌شان کمک می‌کند ولی به هر حال در گروه افراد باکلاس طبقه‌بندی می‌شوند.

بهمن

بهمن ماهی‌ها اشخاص زرنگی هستند. عاشق سفر کردنند، ولی لجوجی و مقایسه بیش از اندازه خودشان با دیگران از اندازه جذابیت‌شان می‌کاهد. تلاش می‌کنند که همواره سخن پایانی را بگویند و خود را نشان دهند و همین مورد از شدت جذابیتشان کم می‌کند.

4.2/5 - (35 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x