دانستنی ها

رگ خواب همسر، دست متولدین کدام ماه است؟

بعضی از اشخاص به خوبی همسرشان را می‌شناسند و اطلاع دارند چه واکنشی در برابر همسرشان داشته باشند و اصطلاحا رگ خواب همسرشان را در دست دارند.

متولدین کدام ماه رگ خواب همسرشان را به دست می‌‍گیرند؟

آیا تاکنون اشخاصی را مشاهده کرده‌اید که بسیارخوب همسرشان را می‌شناسند و اطلاع دارند در زمان‌های تنش‌آلود باید چه بگویند تا آنها را از خود راضی کنند؟ این مسئله تا اندازه زیادی به ماه تولد وابسته است؛ یعنی اشخاص در ماه‌های مختلف سال رگ خواب همسرشان را می‌شناسند و اطلاع دارند که چطور باید آن را بکار ببرند ولی به عقیده شما چه اشخاصی بیشتر رگ خواب همسر را می‌دانند؟ ما را در این قسمت از مجله اکسیژن همراهی کنید تا با نگاهی از نوع سرگرمی در غالب طالع‌بینی، اشاراتی به این موضوع داشته باشیم.

متولدین کدام ماه رگ خواب همسرشان را به دست می‌‍گیرند؟
متولدین کدام ماه رگ خواب همسرشان را به دست می‌‍گیرند؟

دی

دی ماهی ها بسیار خوب و سریع بقیه را می‌شناسند. بطور کامل معلوم است که آنها اشخاص پرتلاش، با تجربه و خواهان چیزهای جدید در زندگی هستند. همانگونه که سایرین را خوب می‌شناسند، همسر خود را هم تشخیص داده و مطلع‌اند که او به چه چیزهایی علاقه دارد و از چه چیزهایی متنفر است و در نهایت او را تسلی می‌دهند و در زمان سختی‌ها به همسرشان احساس خوبی منتقل می‌کنند.

تیر

تیر ماهی ها هیچوقت واقعیت را از کسی که به او علاقمندند، مخفی نمی‌کنند و همین سبب می‌گردد که همسرشان بسیار به آنها نزدیک باشد. تیرماهی‌ها بسیار خانواده را به عنوان پایه تلقی می‌کنند و تلاش می‌کنند که بیشتر در محیط خانواده باشند و اطلاع دارند که چطور عشق بورزند و به همسرشان توجه کنند.

مرداد

مرداد ماهی ها اشخاص مهربان و کمک‌رسانی هستند. نیروی بسیار زیادی دارند و زندگی را برای خود دشوار نمی‌کنند و اطلاع دارند که چه سخنی را در کجا بگویند. درباره همسرشان نیز بطورکامل رگ خواب او را می‌دانند و حرفی نمی زنند که سبب رنجش و ناراحتی او گردد و همواره از او پشتیبانی می‌کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها اطلاع دارند که وضعیت بحرانی و پراسترس را چطور کنترل کنند و سبب بوجود آمدن احساس آرامش در فرد موردنظر می‌شوند و خیلی هم زرنگ‌اند. برای فرد موردنظر ارزش قائل‌اند و کارهای عجیب و غریب انجام نمی‌دهند. همسرشان را خوب می‌شناسند و اطلاع دارند که چطور و در چه وضعیتی خواسته خود را مطرح کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها خانواده را بسیارخوب کنترل می‌کنند و با آنها رابطه فوق‌العاده‌ای بوجود می‌آورند. سرگرمی و شور خیلی خوبی دارند. اطلاع دارند که چطور باید همراه اعضای خانواده لذت ببرند و با آنها صحبت کنند. به کارهایی که دوست دارند؛ می پردازند و همواره سبب حالی خوب در خود و همسرشان می‌شوند.

آبان

آبان ماهی ها همواره به همسرشان نشان می‌دهند که به شغل آن‌ها علاقمندند و خانواده او را محترم می‌شمارند. آنها بسیار آسان ارتباط برقرار می‌کنند. درباره احساسات‌شان راستگو هستند. خانواده را بسیار جدی می‌گیرند و همین سبب می‌شود که همسرشان نیز قدر آنها رابداند و در وضعیت‌های گوناگون به حرف او عمل کند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها فکر و نیت خیلی خوبی دارند. بطور معمول به فرد موردنظر دلهره را منتقل نمی‌کنند. بی فکر نیستند و کارهایشان را بر اساس عقل انجام می‌دهند. وقت‌شناس هستند و هر سخنی را در هر مکانی نمی‌گویند. پس وقتی خواسته خود را مطرح می‌کنند که می‌دانند همسرشان آن را قبول می‌کند. آنها خودشان و رابطه را بسیار مهم می‌دانند.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x