دانستنی ها

یک پنجره را انتخاب کنید تا به عمق شخصیت تان پی ببرید

تست شخصیت شناسی انتخاب پنجره

آزمون شخصیت شناسی فوق جهت درک نحوه عملکرد ناخودآگاه شما و چگونگی شخصیت عمیق شما طراحی شده است. در ادامه اکسیژن را همراهی کنید.

تست شخصیت شناسی

درک شخصیت افراد برای شما هم جالب است؟ برای کار راه‌های زیادی وجود دارد. تست‌های مخصوصی برای شناخت شخصیت افراد وجود دارد که معمولا توسط روان‌شناسان پیاده می‌شود و برخی شرکت‌ها نیز از این تست‌ها برای استخدام کارمندان خود استفاده می‌کنند، که تست پنجره یکی از آنهاست. بنابراین یک تست شخصیتی ساده ممکن است حقایق عمیق‌تری را در مورد شما نشان دهد که از آن بی اطلاع هستید!!!

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک پنجره از میان پنج پنجره تصویر زیر را انتخاب کنید:

تست شخصیت شناسی انتخاب پنجره

پنجره 1
شما معاشرت کردن را دوست دارید و از ویژگی‌های رهبری و همچنین حسابگری برخوردار هستید. به هیچ وجه دوست ندارید که به شما دستور دهند و انجام کار خودتان آسان‌تر از انجام کار از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است. شما براحتی افکار خود را ابراز می‌کنید.

پنجره 2
شما از وقت گذراندن با خانواده خود لذت می‌برید و همیشه اولویت اول شما خانواده‌تان است. در محل کار کمی رقابتی هستید. شما در لحظه زندگی می‌کنید و خوب می‌دانید که چگونه از همه چیز بهترین استفاده را ببرید. همکاران و دوستان‌تان، شما را فردی مودب و حساس می‌شناسند، اما این را باید بدانید که گاهی اوقات بیش از حد حساس می‌شوید که این مورد ممکن است غیرقابل تصور باشد.

پنجره 3
دارای روحیه مستقلی هستید که مطابق با هنجارهای جامعه نیست؛ در بیشتر مواقع در زندگی خوب عمل می‌کنید. شما در هنر انجام چند کار تسلط دارید. منظم هستید و براحتی می‌توانید مردم را با روش‌ها و هوش خود تحت تاثیر قرار دهید. در ضمن فردی وفادار هستید و از شریک زندگی خود نیز انتظار چنین وفاداری را دارید.

پنجره 4
شما یک ایده‌آلی‌ست پیچیده، غیر متعارف، حساس و خلاق هستید. به واقع رمانتیک هستید و در دنیای خودتان می‌مانید. به دلیل شخصیت منحصر به فرد و طرز تفکر خارج از چارچوبی که دارید بین بقیه شناخته شده هستید. همچنین شما از تمام چیزهای معمول اطرافتان اجتناب و دوری می‌کنید.

پنجره 5
فردی درون‌گرا هستید و زندگی در دنیای خودتان را ترجیح می‌دهید؛ دوست دارید در محدوده‌ی خود تحمیلی بمانید و از زندگی لذت ببرید. بدانید که روح شما پاک است و با شیادان و دروغگوها مشکل دارید. گاهی اوقات ممکن است که خیلی غافل شوید و چیزهای مهم را فراموش کنید. راه حل این موضوع این است که کمی منظم‌تر عمل کنید و فردای خویش را از قبل برنامه‌ریزی کنید تا اتفاقات مهم را از دست ندهید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x