دانستنی ها

متولدین کدوم ماه عاشق خرید کردنن؟

بعضی اشخاص عشق و علاقه ویژه و بسیاری به خرید کردن دارند. ولی بعضی افراد نیز اصلا علاقه‌ای از خود نشان نمی‌دهند که این خصوصیت، به ماه تولد اشخاص بستگی دارد.

علاقه‌مندترین متولدین ماه‌های سال به خرید کردن

آیا تاکنون اشخاصی را در اطراف خود مشاهده کرده‌اید که با خریدکردن حال‌شان خوب است. بله! این مسئله واقعیت دارد. متولدشدگان برخی از ماهها هستند که عاشق خرید کردن هستند و حتی اگر مشکلات زیادی هم داشته باشند؛ با خرید کردن خوشان را آرام می کنند. در ادامه اکسیژن را همراهی کنید، چون می‌خواهیم شما را با متولدین عاشق خرید آشنا کنیم.

متولدین کدام ماه عاشق خریدن
علاقه‌مندترین متولدین ماههای سال به خرید کردن

آذر ماهی‌ها

هیچ چیزی به اندازه خرید کردن قادر نیست حال آذرماهی‌ها را بهتر کند. آذر ماهی‌ها به خرید کردن به عنوان یک کار بسیار ویژه و عالی می‌نگرند و اینطور به آرامش روانی دست می‌یابند. حتی خریدهای کوچک و کم و بسیار عادی نیز حال آنها را بهتر می‌کند.

مرداد ماهی‌ها

مردادماهی‌ها عاشق این هستند که برای خودشان و دیگران خرید کنند و این مسئله حال آنها را بهتر می‌کند، چون از خرید کردن و محیط زنده و با طراوت در مکان خرید لذت می‌برند. آنها اشخاص بخشنده‌ای هستند. مرداد ماهی‌ها حتی از گرفتن هدیه هم لذت می‌برند و در این مسئله تنها به فکر خودشان نیستند. علاوه بر این به این فکر هستند که با خرید حال بقیه را هم بهتر کنند.

فروردین ماهی‌ها

فروردینی‌ها حتی از خرید مواد غذایی هم خیلی لذت می‌برند. هیچ تفاوتی ندارد که خرید برای چیست؟ در هر حالتی حاضر به عمل خریدکردن هستند. زمانی که پول داشته باشند، خیلی زود به مکان خرید رفته تا خرید کنند و حس آزادی، رهایی و حال خوب برای خود ایجاد کنند.

تیر ماهی‌ها

چیزی به اندازه خرید کردن نمی‌تواند حال یک تیرماهی را بهتر کند. احتمالا یک تیرماهی خرید درمانی نیز انجام می‌دهد، بدین‌منظور که تلاش می‌کند چیزهایی خریداری کند تا فقط حالش خوب شود. در نهایت شاید یک تیر ماهی‌ نتواند پول زیادی پس‌انداز کند، چون در همان ابتدا که مزدشان را دریافت می کند، خیلی زود چیزهای فراوانی می‌خرند.

مهر ماهی‌ها

بله تمام مهرماهی‌ها عاشق پول خرج کردن و خرید کردن‌اند. آنها علاقه دارند که با خرید کردن حال خودشان و دور و بری‌هایشان را بهتر کنند. احتمالا چیزهایی که خریداری می‌کنند زیاد مهم نباشد، ولی فقط به این دلیل که به خرید کردن علاقه دارند، این کار را می‌کنند. کلا متولدین مهر اعتقاد دارند که باید از پول لذت ببرند.

اردیبهشت ماهی‌ها

اردیبهشت ماهی‌ها بر این عقیده‌اند که اگر چیزی را دوست دارید؛ باید آن را بخرید و نباید لحظه‌ای درنگ کنید. در انتظار تایید بقیه نباشید و هرگز به این فکر نکنید که آن چیز موردنظر ارزان یا گران‌قیمت است. آن‌ها می‌خواهند که پول زیادی داشته باشند و بوسیله پول‌هایشان خریدهای گوناگون و بسیاری انجام دهند. آنها بر این باورند که پول نباید سبب بوجود آمدن استرس شود و باید از آن لذت ببرند و به همین علت مدام در پی خرید هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x