دانستنی ها

متولدین کدوم ماه مادران بهتری هستند؟

تمام مادران عالم بی مانند هستند و “خصوصیت بد” ندارند. اما تمام انسانها طبق ماهی که متولد شده‌اند ویژگی‌های شبیه هم دارند که این ویژگی شامل مادران نیز می‌شود.

رازهای جذاب در مورد مادران متولد ماه‌های مختلف سال

تمام مادران عالم، بهترین‌اند و فرق آن‌ها در این بهترین بودن‌شان است. هیچ مادری مثل سایر مادرها نیست پس نه از جهت بهترین بودن بلکه از لحاظ فرق داشتن در خصایص خوب و دوست‌داشتنی‌شان قصد داریم با آن‌ها بیشتر آشنا شویم.

همه آن ها ویژگی های متفاوتی دارند؛ اما فرزندان خود را به یک شکل دوست دارند. همچنین همه ما ویژگی های خاصی را مطابق طالع ماه تولدمان خواهیم داشت.ویژگی های خاص مادران متولد هر ماه را برای شما جمع آوری کرده ایم. برای آگاهی از آن ها ادامه مطلب را مطالعه کنید.

تمام آنها خصوصیت‌های گوناگونی دارند؛ ولی فرزندان خود را به یک صورت دوست دارند. همینطور تمام ما اخلاق ویژه‌ای را هماهنگ با طالع ماه تولدمان داریم. در ادامه ویژگی‌های خاص مادران متولد هر ماه برای شما گردآوری کرده‌ایم. برای اطلاع از آنها مجله اکسیژن را دنبال کنید.

مادران متولد ماه‌های مختلف سال

مادر فروردینی

اشخاص متولد این ماه، به دلاوری و قدرت خود معروف‌اند و احتیاجی به گفتن نیست که چیزی نمی‌تواند یک مادر متولد فروردین ماه را از حرکت باز دارد. شما یک مبارز هستید و روش پرورش فرزندتان از اعتماد به نفس‌تان سرچشمه می‌گیرد. تا وقتی که روحیه خودتان را پیدا نکنید؛ از حرکت باز نمی‌مانید و در هر حالتی می‌دانید که باید چه کار کنید.

مادران اردیبهشتی

یک مادر اردیبهشتی در پی ثابت بودن است و زندگی پر زرق و برق را دوست دارد. درصورتی که او به عشق مادرانه بی چون و چرای خود معروف است، سخت‌گیر نیز می‌باشد. با این روحیه سختگیرانه، فرزندانش مهلت را از دست نمی‌دهند و کارها را آنگونه که او دوست دارد انجام می‌دهند. همینطور شخصی است که زمان و منابع خود را به نحوی عاقلانه می‌گذراند و در پی بوجود آوردن نظم و انضباط است که شما این خصوصیت اخلاقی را در فرزاندانش هم می‌بینید.

مادران خردادی

خردادی‌ها به دو شخصیته بودن مشهور هستند. با این وجود آنها دست و بال باز تری دارند و به گونه‌ای همه کاره‌اند؛ این موردها را در روش پرورش فرزند آنها هم می‌شود دید. اصلا نمی‌شود یک مادر خرداد ماهی را پیش‌بینی کرد، شما اصلا نمی‌فهمید که عمل بعدی او چیست ولی او همواره شما را مشغول می‌کند و در پی راه‌های مبتکرانه برای رفع مشکلات است. کلا ما او را یک مادر خونسرد می‌دانیم!

مادران تیر ماهی

مادران تیرماهی یکی از احساسی‌ترین و خواستنی‌ترین اشخاص هستند و وقتی که مادر می‌شوند، احساسات آنان چندین برابر می‌شود. او همواره می‌داند که باید چه کار کند و از نوزاد خود با توجه خیلی زیاد مراقبت کند. او همینطور خیلی حمایت کننده و احساساتی است.

مادران متولد ماه‌های مختلف سال

مادران مردادی

مردادی‌ها بطور ذاتی یک راهنما به دنیا آمده‌اند. انتخاب نخست آنها خانواده است و تا وقتی که اطمینان نداشته باشند وظیفه‌هایشان را در مقابل خانواده انجام داده‌اند و همه خشنود هستند، از حرکت باز نمی ایستند. او فرزندان پیروزی را پرورش می دهد؛ افرادی که در آینده مانند خودش رهبری می‌کنند.

مادران شهریوری

چه توقعی می‌توان از یک قدیسه کمال‌گرا داشت؟ او همه برنامه‌ها را نظم می‌دهد و کارها را انجام می‌دهد. او مادر بودن را یک مسئله در نظر می‌گیرد. درصورتی که به چیزی کمتر از موارد دلخواهش خشنود نمی‌شود؛ خوب می‌داند که کدام روزها را به خود سخت نگیرد و همین او را به یک موجود و مادر خواستنی مبدل می‌کند.

مادران مهرماهی

مهرماهی‌ها بطور ذاتی اهل بحث و گفت و گو هستند. پس وقتی که میان بچه‌ها دعوا می‌شود یا چیزی دوست دارند؛ ما خوب می‌فهمیم که او چه کار می‌کند. همینطور او حقیقت‌گرا است و می‌تواند یک آموزگار خوب برای درس زندگی فرزندان باشد. او یاری می‌کند که فرزندانش بعد از هر بار شکست به سرعت مانند سابق روی پای خود بایستند.

مادران آبانی

چیزی نمی‌تواند یک مادر آبان ماهی را گول بزند! آنها بطور ذاتی کنترل‌گر هستند و بعضی وقت‌ها با در نظرگرفتن اخلاق شما قادرند انعطاف پذیر باشند. مادر آبان ماهی ، در کانون توجه قرار دارد. وی همینطور به شدت از خانواده خود مواظبت می‌کند و اگر حس کند تهدیدی وجود دارد باید مراقب خود باشید!

مادران متولد ماه‌های مختلف سال

مادران آذر ماهی

آذر ماهی‌ها یک روح رها و آزاد دارند ولی مادر شدن برای آنان یک چتاش به نظر می آید! با این وجود او بسیار سریع با دگرگونی‌های حاصل از مادر شدن کنار می‌آید. او بیش تر از اینکه مادر باشد، رفیق فرزاندانش است ولی در مواقع لازم، نظم و انضباط را به روش خود بکار می‌برد.

مادران دی ماهی

درست مثل یک مادر مهرماهی، مادران دی ماهی هم با دقت و حقیقت‌گرا هستند. آن‌ها مادر شدن را هم یکی از همان برنامه‌های بلند پروازانه خود بحساب می‌آورند. وی یک شخص سنتی است، بر اهمیت ارزش‌ها، فرهنگ‌ها وسنت‌ها اصرار می‌ورزد و دوست دارد اطمینان داشته باشد که فرزندانش از هر دو جهان بهتریت استفاده را می‌برند. همچنین به سخت ” عشق ورزیدن ” مشهور است.

مادران بهمن ماهی

آنها اعتقاد دارند که پرورش فرزندان‌شان سبب پیر شدن آن‌ها نمی‌شود. مادر بهمن ماهی قادر است خیلی پر مهر و محبت باشد و خودجوش. همینطور او می‌داند که وضعیت سخت را چگونه مدیریت کند. مادر بودن در حقیقت به یک دیدگاه متفاوت از فرد بهمن ماه اشاره می‌کند.

مادران اسفند ماهی

یک مادر اسفند ماهی زندگی خود را صرف فرزند و خانواده‌اش می‌کند. شما شخصی پذیرنده، معنوی، محتاط و حسلس هستید؛ ولی هیچ یک از این‌ها را به فرزندان خود اجبار نمی‌کنید و این همین چیزی است که شما را خیلی ویژه می‌سازد. همینطور همانند شخصی با استعداد هنری، تلاش می‌کنید که این قابلیت را به فرزندان هم انتقال داده و آموزش دهید.

سخن پایانی به جرعت می‌توانیم بگوییم که همه مادران دنیا، بهترین‌اند و این موارد فقط به قصد بازگو کردن بعضی از جنبه‌های سرگرم کننده از طالع بینی است و همین.

 

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x