دانستنی ها

بدترین عادات و نقاط ضعف متولدین هر ماه

عادت بد و نقاط ضعف متولدین ماه های مختلف

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، عادات بد متولدن مهر ماه چیست؟ یا نقاط ضعف متولدین هر ماه چه مواردی است؟ می‌توان گفت که بیش‌تر اشخاص دست کم یک عادت بد را در زندگی خود دارند و متولدین هر ماه از سال امکان دارد نقاط ضعف و عادت‌های بد متفاوتی داشته باشند.

عادات بد و نقاط ضعف متولدین هر ماه

هیچ‌کس انسان کاملی نیست و همگی دارای عادت‌های بدی هستیم که خودمان هم از آن‌ها آگاهی نداریم و چشم‌هایمان را روی نقاط ضعف خود بسته‌ایم. با اطلاع داشتن از نقاط ضعفمان و تشخیص آنها، می توانیم شروع به رفع آن‌ها کنیم و نقاط قوت‌مان را قوی‌تر کنیم.

بعضی از عادت‌های بد در متولدین ماه‌های متفاوت سال یکسان است، همانگونه که متولدین ماه‌های متفاوت ویژگی‌های خوب بسیاری دارند. اگر می‌خواهید نقاط ضعف خود را تشخیص داده و آگاه باشید که عادات بد متولدین ماه‌های متفاوت سال چه چیزهایی است ما را در مجله اکسیژن همراهی کنید.

عادات بد متولدین فروردین ماه

تاکنون یک متولد فروردین ماهی که مهربان است را دیده اید، او بسیار مهربان است ولی امان از زمانی که او را ناراحت کنید، او به سرعت عصبانی می‌شود و با زبان تند و تیز خود انتقادکننده‌هایش را ساکت می‌کند، بنابراین در چگونگی رفتارتان با یک فروردینی دقت داشته باشید.

متولدین ماه فروردین بسیار به ریاست علاقه‌مندند. افرادی دارای استقلال هستند که فعالیت بسیاری دارند که به تنهایی همه مشکلات خود را حل می کنند. ولی اگر در جایی مدیر یا رئیس نباشند، دلسرد و مایوس می شوند.

فروردینی‌ها اگر برنامه‌هایشان خوب و سریع جلو نرود، عصبی شده و با دیگران به مشاجره می‌پردازند. فروردینی‌های گرامی بهتر است در این زمان‌ها قبل از هر کاری مقداری آب نوشیده و صورتتان را بشویید.

فروردین ماهی‌ها علاقه دارند که همیشه از خود و قابلیت‌هایشان سخن بگویند، چون آنها می‌خواهند که دیگران از آن‌ها تعریف کنند.

ویژگی‌های بد اردیبهشتی‌ها

اردیبهشتی‌ها لجباز و یک دنده هستند و زمانی دست از کوشش بر می‌دارند که به چیزی که می خواهند برسند، حتی اگر هدفشان به زیانشان باشد. اردیبهشتی‌ها اعتقادات ویژه خود را دارند که عوض کردن آن ها ممکن نیست، و اگر تصمیم‌شان غلط هم باشد کسی نمی‌تواند نظر آنها را تغییر بدهد.

اردیبهشتی‌ها منم منم‌های بسیاری دارند که بضی وقت‌ها قابل تحمل نیست زیرا آنها اعتقادات خودشان را بیش تر از چیز‌های دیگر پذیرفته‌اند.

اردیبهشت ماهی‌های گرامی لجاجت را کنار گذاشته و آن را رها کنید، و از افراد خیرخواه‌تان مشاوره بگیرید.

نقاط ضعف متولدین خرداد

همه ما آدم‌ها دو روی سیاه و سفید داریم، ولی این خصوصیت و دوشخصیت بودن در متولدین خردادماه بیش تر است. خردادی‌ها بعضی وقت‌ها عاشق یک نفر و بعضی وقت‌ها فارغ می‌شوند، آن‌ها حتی وظایف‌شان در ارتباطی که با دیگران دارند، معلوم نیست.

نمی‌شود زیاد به حرف خردادی‌ها اطمینان خاطر داشت چون آن‌ها غیر قابل پیش‌بینی‌اند. بعضی  وقت‌ها در حالی که برای عمل به انجام کاری برنامه‌ریزی کرده‌اند، ولی در ثانیه پایانی آن را رها می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های بد خردادماهی‌ها خبر پراکنی آن‌ها است. اشخاص متولد این ماه به سکوت علاقه‌ای ندارند و همیشه در محل کار، محیط‌های دوستانه و … در حال خبر پراکنی‌اند.

خرداد ماهی‌های گرامی در کنار خصوصیات خوبی که دارید این جنبه بد شخصیت‌تان را درست کنید و آگاه باشید بعضی وقت‌ها ساکت بودن از سخن گفتن بهتر است.

عادت‌های بد تیرماهی‌ها

در پیرامون خود تیرماهی داشته‌اید، اگر جواب‌تان بله است باید آگاه باشید تیرماهی‌ها بعضی وقت‌ها چنان منفی نگرند که امکان دارد اعصاب خودشان یا حتی شما را به هم بریزند. آن‌ها مثبت فکر نمی‌کنند و به اتفاقات مثبت نگاه نمی‌کنند و به منفی نگری ادامه می‌دهند.

تیرماهی‌ها اشخاصی احساساتی‌اند، به همین علت همه کارهایشان را از خرید لباس گرفته تا … با احتیاط انجام می‌دهند و بعضی وقت‌ها آنقدر در احساسات خود فرو می‌روند که دیگر چیزهای دیگر را نمی بینند.

آن‌ها به خودشان ایمان ندارند و این نکته را در نظر نمی‌گیرندکه از هوش بالایی برخوردارند و قادرند به تنهایی هم تصمیم‌گیری کنند. پس به علت اعتماد به نفس ضعیف همواره به فردی در کنارشان محتاج اند تا مواظبشان باشد و ضامن امنیت کارشان باشد. آن‌ها اشخاصی احساساتی هستند و بعضی وقت‌ها آنقدر در احساسات خود فرو می‌روند که دیگر چیز‌های دیگر را نمی بینند.

توصیه ما به متولدبن تیر ماه این است که نگاه مثبت‌تری به زندگی داشته باشند و به خود اعتماد داشته باشند و از ثانیه ثانیه زندگی‌شان بهره ببرند.

متولدین مرداد و خصوصیات بدشان

مردادی‌ها علاقه دارند همواره در راس توجه همه باشند و همه نگاه‌ها را به سوی خود جذب کنند. اگر دیگران به آن‌ها توجه یا دقت نکنند، خیلی دلگیر و ناراحت می‌شوند.

متولدین ماه مرداد اشخاصی حساسند، اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان به دیگران دقت بیش‌تری داشته باشند، آن‌ها حسادت می‌کنند و به دلیل اینکه توجه دیگران را به خود جلب کنند، شروع به گریه می‌کنند.

مردادی‌های هوشمند خواهشا به عادت‌ها‌ی بدتان بپردازید و خیلی حساسیت به خرج ندهید.

نقاط ضعف شهریوری‌ها

شهریوری‌ها همواره خود را سرزنش می‌کنند چون آن‌ها همواره از اشتباه می‌گریزند و اگر اشتباه کنند، به جای فکر کردن و عبرت گرفتن از اشتباه فقط غصه می‌خورند و خود را بطور منفی بررسی می‌کنند.

شهریوری‌ها همواره وظایف بسیاری بر عهده دارند و بعضی وقت‌ها به دلیل اینکه خیلی مسئولیت پذیرند و برای سایرین نیز بهترین‌ها را می‌خواهند، دوستان‌شان شیطنت کرده و مسئولیت خود را بر عهده آن‌ها می‌گذارند.

شهریوری‌های گرامی اگر دچار اشتباه شدید، خود را مورد سرزنش قرار ندهید و به فکر باشید تا زمینه را برای رشد و پیشرفت خود فراهم کنید و از شکست خوردن برای دست یافتن به پیروزی استفاده کنید.

متولدین ماه مهر افرادی مقید و دودل

مهرماهی‌ها اشخاص دودلی هستند که همواره بین دو راه دچار شک و تردیدند. آن ها در این وضعیت نمی‌توانند تصمیم‌گیری کنند و استرس تصمیم‌گیری را بر عهده بگیرند. بلکه همواره در این وضعیت ترجیح می‌دهند که دیگران به جای آن‌ها تصمیم‌گیری کنند.

از دیگر عادت‌های متولدین ماه مهر رابطه اجتماعی زیادشان است، آن ها هرکجا که می‌روند، دوستان جدیدی می‌یابند و حتی با افرادی که شناختی از آن‌ها ندارند، سر صحبت را باز می‌کنند و درباره زندگی‌شان با دوستانشان سخن می‌گویند.

مهرماهی ها افراد منعطفی نیستند و علاقه دارند که دنیا همیشه متعادل باشد و تا شرایط کمی دچار تغییر می‌شود، گیج و دودل می‌شوند. عزیزان مهرماهی در زندگی منعطف باشید و خودتان تصمیم گیری کنید و به هرکسی اطمینان نکنید چون همه شایستگی دوستی با شما را ندارند.

آبانی‌های دمدمی مزاج

آبانی‌ها اشخاصی خسیس هستند که زمانی که باید پول خرج کنند از انجام این کار سرباز می‌زنند.

از دیگر ویژگی‌های بد آبانی‌ها گاه به گاهی بودن آن ها است، در زمان کمی می‌توانید رفتارهای متفاوت و عجیب و غریبی را از آن‌ها ببینید.

متولدین آبان افرادی رک هستند ولی هیچگاه بی ادبی نمی‌کنند. آن‌ها نمی‌توانند اشتباه سایرین را قبول کنند و اگر در جمع فردی دچار خطا شود، برای اصلاح آن‌ها وقت را از دست نمی‌دهند.

آبانی‌ها باید بیش‌تر مواظب اعمال‌شان باشند تا با خساست و گاه به گاهی بودن و رک‌گویی، دوستان‌شان آن‌ها را رها نکنند.

آذر ماهی‌ها انسان‌هایی بسیار بی‌تفاوت

اگر دوستی  داشته‌اید که متولد ماه آذر بوده است، بطور حتم اطلاع دارید که آن‌ها شما را در میل کردن یک فنجان قهوه به درستی همراهی نمی‌کنند و علاقه ندارند که خبرهای اندوهگین، ریزه کاری یک رابطه احساسی یا دردودل‌های عاشقانه سایرین را گوش کنند.

آذری‌ها به هیچ عنوان احساساتی نیستند بلکه خیلی بی تفاوتند و احساسات دیگران هم برای آن‌ها اهمیتی ندارد.

آذری‌ها زیاد به برنامه‌ریزی علاقه ندارند و بی گدار به آب زده و فقط به جلو می‌روند. این‌گونه حرکت را دوست دارند که البته بعضی وقت‌ها دچار مشکلاتی می‌شوند. آن‌ها بدون این که به خطرهای موجود بیندیشند ماجراجویی می‌کنند. اگر فردی آذرماهی را می‌شناسید حتما مشاهده کرده‌اید که آن‌ها از اینکه در مکانی نشسته و برنامه ریزی کنند، متنفر بوده و بدون برنامه ریزی راه سفر را در پیش می گیرند.

به متولدین ماه آذر توصیه می‌کنیم قبل از انجام دادن کارها به مشکلات آن فکر کنند و بی گدار به آب نزنند و ذره‌ای هم از احساسات خود بهره بگیرند.

عادت‌های بد دی ماهی‌ها

دی ماهی‌ها بیشتر احساسات‌شان را مدیریت می‌کنند. به‌نحوی که آن‌ها در نظر اطرافیان‌شان به سردمزاجی معروف‌اند ولی درحقیقت آن‌ها بی‌تفاوت نیستند و اطرافیان‌شان برای آن‌ها بسیار مهم‌اند، ولی عقیده دارند برای دست یافتن به پیروزی باید رفتار بی‌تفاوت‌تری داشته باشند.

متولدین ماه دی افراد با علمی هستند، همیشه سایرین را به دلیل نداشن اطلاعات مورد سرزنش قرار می‌دهند. اگر در بحث‌های دست جمعی، فردی صحبت ‌ایشان را نفهمد باعث عصبانیت آن‌ها می‌شود.

توصیه ما به دی ماهی‌ها این است که همواره احساسات خودشان را کنترل نکنند بلکه بعضی وقت‌ها احساس‌شان را بروز دهند و برای اینکه دوستان‌شان آن‌ها را ترک نکنند آن‌ها را همان‌گونه که هستند، قبول کنند.

نقاط ضعف متولدین بهمن

بهمنی‌ها خیلی خیال‌پردازند به اندازه‌ای که به دنیای حقیقی دقت زیادی ندارند و همین موضوع باعث ناراحتی و عصبی شدن اطرافیان‌شان می‌شود.

بهمنی‌ها همواره کارهای‌شان را ناتمام رها می‌کنند. آن‌ها افکار بسیاری در ذهن دارند و بعضی وقت‌ها ایده‌های خود را تا مرحله‌ای پیش می‌برند ولی مابقی آن را ترک کرده و به موضوع بعدی می‌پردازند.

متولدین بهمن به آسانی ذهن‌شان پریشان می‌شود و گیج می‌شوند و به همین دلیل از ادامه مسیر به عقب باز می‌گردند.

بهمنی‌های گرامی اگر از رسیدن به هدف باز ماندید، دلواپس نباشید، شما با تلاش و کوشش و اراده قوی می‌توانید به هدف‌های خود دست یابید.

اسفندی‌های احساساتی و عاشق پیشه

اگر دوست اسفند ماهی داشته‌اید، همواره از یک خصوصیت او ناراضی هستید. این خصوصیت، وقت‌نشناسی اسفند ماهی‌ها است. متولدین ماه اسفند همواره دیر به مکانی که قرار گذاشته‌اند می‌آیند و نمی‌توانند برای وقت‌شان به درستی برنامه‌ریزی کنند و دچار کمبود وقت می‌شوند.

اسفند ماهی‌ها برای سایرین اهمیت قائلند و زندگی‌شان را فدای سایرین می‌کنند، آن‌ها رنج و سختی‌های سایرین را درک کرده و از سختی‌های اطرافیان‌شان خیلی اندوهگین می‌شوند و غصه می‌خورند.

اسفندی‌ها عاشق پیشه‌هایی هستند که به درون فرد بیش‌تر از ظاهر دقت دارند و از ظاهر می‌گذرند و محو عمق می‌شوند. امکان دارد ته تغاری‌های سال، در راه عشق سختی‌های زیادی را تحمل کنند.

اسفندی‌های گرامی،  مهربانی و احساسات هم اگر از حد تعادل خارج شود برای‌تان دردسر دارد پس برای زندگی بهتر، به خودتان دقت بیش‌تری داشته باشید و تنها  زندگی خود را برای دیگران اختصاص ندهید.

4.9/5 - (9 امتیاز)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x