دکوراسیون

این وسایل ثروت رو از خونت دور میکنه!

دستیابی به ثروت آرزوی همه افراد است و در راستای رسیدن به این رویا تلاش بسیاری می‌کنند اما افراد باهوش‌تر با آگاهی و تشخیص درست وسایل خانه، ثروت را به خود جذب می‌کنند.

رموز جالب فنگ شویی برای جذب ثروت

ثروتمند شدن آرزوی بسیاری از انسان‌هاست که به جز موارد استثنا بدون تقویت استعدادها و کار و تلاش به دست نمی‌آید. یکی اصولی که در جذب ثروت تاثیر به سزایی دارد، فضا و انرژی‌های پیرامون است. فنگ‌شویی این امکان را در اختیار ما می‌گذارد تا با رعایت اصول خاص انرژی را در خانه به گردش دربیاوریم و به جذب ثروت و برکت کمک کند.

لازم به ذکر است که تکنیک‌های فنگ شویی ثروت تشکیل شده از تکنسک‌های پیچیده و ساده که به پولدار شدن کمک می‌کند. این ایام به خانه تکانی عید نوروز نزدیک می‌شویم بهتر است وسایلی را که ثروت را از خانه‌تان دور می سازد را بشناسید و به کار نگیرید. در ادامه اکسیژن را همراهی کنید.

کمدهای پر از لباس به درد نخور

برای جذب ثروت بهتر است که از لباس‌های کهنه خود خداحافظی کنید. برای این منظور به سر کمد شخصی خود بروید و لباس‌های کهنه را جمع‌آوری کنید و کمد خودتان را مرتب کنید. لباس‌هایی که در کشو یا کمد خود انباشته کرده‌اید را بیرون بیاورید و نگاهی دقیقی به آنها بیاندازید.

اگر قابل استفاده نیستند و کهنه شدند، اگر چند لباس مثل هم دارید که از آنها استفاده نمی‌کنید، یا اگر لباس‌تان احتیاج به تعمیر دارد اما آن را مدت زیادی است که تعمیر نکرده‌اید، از کمدها خارج کنید و کهنه‌هایش را دور بریزیدو لباس‌های نو و سالم را هم به دیگران ببخشید. با این کار جا را برای وسایلی که واقعا به دردتان می‌خورد و دوست دارید باز می‌شود و جذب ثروت شما افزایش می‌یابد.

مرتب کردن کمد لباس

 

وسایل خراب

در فنگشویی ثروت و جذب ثروت یکی دیگر از مواردی که باید توجه کنید، تعمیر وسایل خراب خانه‌تان است. شیر آبی که چکه می‌کند یا وسایل برقی که خراب و نیم‌سوز هستند، همگی اینها به تعمیر نیاز دارند و باعث دفع ثروت از خانه و زندگی شما می‌شود؛ زیرا این پیام‌آور این نکته هست که شما اهمیت زیادی به ثروت و دارایی‌های خود نمی‌دهید. به عنوان مثال شیر آبی که چکه می‌کند، باعث هدر رفتن آب می‌شود و از آن جایی که آب نماد ثروت است، هنگامی که شیر آبی در خانه شما چکه کند، به این معنی است که شما به ثروت و دارایی‌های خود اهمیتی قائل نیستید.

استفاده از میزهایی با لبه‌های تیز

در فنگ‌شویی ثروت برای جذب ثروت، از لبه‌های تیز همچون لبه میز‌ها، لبه اپن آشپزخانه، اشیا تزئینی که دارای گوشه‌های تیز هستند و…دوری کنید و بدانید که لبه‌های تیز جریان انرژی را مختل می‌کنند و سبب دفع انرژی می‌گردد. پس مدل‌هایی با لبه‌های هلالی را به جا لبه‌ها تیز استفاده کنید. اگر میزی دارید که دارای لبه تیز هست، لبه آن را با اشیا مختلف مخفی کنید و بپوشانید تا حالت تیزی آن گرفته شد.

گل و گیاه خشک

گیاهان جذب ثروت در فنگ شویی همچون گیاه بامبو در جذب ثروت و دارایی تاثیر دارد اما به شرطی که این گیاهان کاملا سالم و سرحال باشند. داشتن گل‌های طبیعی خشک شده و نگهداری از گیاهان با برگ زرد یا گیاهان پژمرده، اثر منفی در فنگ شویی ثروت دارد و به کاهش ثروت شما می‌انجامد.

گیاه خشک

نگه داشتن زباله

در راستای جذب ثروت باید به محیط پیرامون خود ارزش قائل شوید. همیشه محیط زندگی و خانه و محل کارتان را تمیز و مرتب نگه دارید و از انباشتن زباله جدا خودداری کنید. پس بهتر است زباله‌ها را به بیرون از منزل منتقل کنید و خانه را گردگیری نمایید تا گرد و غبار و کثیفی هست از خانه شما دور شود. دور انداختن زباله از خانه و گرد گیری خانه این پیام را می‌رساند که شما آماده جذب ثروت هستید.

استفاده از لوازم اضافه

بعضی خانم‌ها در وسایل در خرید برخی وسایل زیاده‌روی می‌کنند و به نوعی خانه را به فضایی پر از وسایل بلا استفاده و دکوری و شلوغ تبدیل می‌کنند. اما غافل از این نکته که انباشتگی و شلوغی فضا دشمن فنگ شویی است. زمانی که محیط شما شلوغ باشد، جریان انرژی به کندی اتفاق می‌افتد و انرژی مثبت در خانه شما به گردش در نمی‌آید. در ان حالت انرژی گیر می‌افتد و راکد می‌ماند. پس برای جذب ثروت از هرگونه انباشتگی در فضای خود جلوگیری نمایید.

4.4/5 - (5 امتیاز)
منبع
namnak
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x