سینما

سریع‌ ترین و کندترین شخصیت‌ های انیمه که طرفداران دنیای انیمه باید آنها را بشناسند

سرعت یکی از مهم‌ترین ابزارهای مبارزه است. شخصیتی که سرعت بیشتری داشته باشد در یک نبرد پیروز می‌شود و طرف مقابل شکست می‌خورد. پس این سرعت است که برنده را مشخص می‌کند. در دنیای انیمه بعضی از شخصیت‌ها قدرت خارق‌العاده ای دارند و بعضی‌ها سرعتشان از نور هم بیشتر است.

همانطور که گفتیم شخصیت‌های سریع‌تر برای پیروزی شانس بیشتری دارند. چون با سرعت زیاد خود در نبردها پیروز می‌شوند. در این مقاله سریع‌ ترین و کندترین شخصیت‌ های انیمه را به شما معرفی می‌کنیم. با مجله اکسیژن همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

۱۵. سریع: آزوسا در “من ۳۰۰ سال است که لاغرها را می‌کشم و سطح خودم را حداکثر کردم” (I’ve Been Killing Slimes For ۳۰۰ Years – ۲۰۲۱)

آزوسا یک قهرمان قدرتمند ایسکای است و سرعتی به اندازه سرعت نور دارد. او می‌تواند با هر طلسمی دشمنش را شکست دهد، با جادوی خود پرواز کند. و با قدرت دورنوردی خود در میدان مبارزه جای خود را عوض کند. این قدرت و جادو او را بی اندازه قوی کرده که در یک چشم به هم زدن هر دشمنی را شکست می‌دهد.

۱۴. کند: کلیر در “قتل دراماتیک” (DRAMAtical Murder – ۲۰۱۴)

با این که کلیر یک ربات است که توانایی آواز خواندن دارد و می‌تواند در مبارزه خوب ظاهر شود، اما سرعت خوبی ندارد. ربات‌های دیگری که با او روبرو شده‌اند نسبت به او قدرت بیشتری دارند و راحت تعقیبش می‌کنند. شاید اگر به خاطر مقاومت بالای کلیر و کمک‌های همراهانش نبود خیلی زود در جنگ‌ها کشته می‌شود و هر کسی می‌توانست او را شکست دهد.

همچنین بخوانید: بهترین شخصیت‌های “مردگان متحرک” که خود را برای گروه قربانی کردند

۱۳. سریع: گون فریس در “هانتر x هانتر” (Hunter X Hunter – ۲۰۱۱)

گون یکی از فرزترین شخصیت‌های انیمه است. او با قدرت تفکر و حرکتی چسب و چابکش توانسته از چنگل هیولاهای زیادی فرار کند و با شخصیت‌های سریع دیگر مثل نترو همراه شود. مثلاً در یک صحنه با ابزار ماهیگری خود نشان هیسوکا را می‌دزدد یا در یکی از آزمون‌ها شمع دشمنش را خاموش می‌کند. با این او یک بچه است اما سرعت زیادی دارد. بنابراین در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه جز بهترین‌هاست.

۱۲. کند: کاریل در “پرینسس کانکت” (Princess Connect – ۲۰۲۰)

کاریل با این که از جادو استفاده می‌کند اما سرعت خوبی ندارد. بنابراین کمی طول می‌کشد تا جادوی خود را به کار ببرد. در نتیجه دیر یا زود توسط دشمنان شکست می‌خورد. به همین دلیل به جای این که در جنگ‌ها شرکت کند وظیفه جاسوسی را به عهده‌اش می‌سپارند. هر چند که بعدها هم از او در جنگ‌ها استفاده کردند.

۱۱. سریع: ناروتو در “ناروتو” (Naruto – ۱۹۹۹)

ناروتو قهرمان اصلی انیمه “ناروتو” است که بعد از تلاش‌های شجاعانه‌اش در جنگ نینجا به عنوان هوکاگه هفتم انتخاب می‌شود. او آنقدر قوی است که با یک مشت ماه را نابود می‌کند و حتی می‌تواند جلوی شینوبی بماند. ناروتو آنقدر سرعت زیادی دارد که می‌تواند با حمله مادارا مقابله کند. به همین دلیل بدون شک باید در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه به عنوان یک انیمه سریع معرفی شود.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های مشابه “بنیاد” (Foundation) که باید تماشا کنید

۱۰. کند: رورونوا زورو در “وان پیس” (وان پیس – ۱۹۹۹)

زورو یکی از بهترین شمشیربازان دنیای انیمه است. او یکی از شخصیت‌های اصلی “وان پیس” هم محسوب می‌شود که برای مبارزه از یک سبک شمشیر استفاده می‌کند. با این که استقامت زیادی دارد اما سرعتش کم است. با اینکه در مقابل حملات هاکی تاب می‌آورد، اما نمی‌تواند با همان سرعت حرکت کند.

۹. سریع: سایتاما در “وان-پانچ من” (One-Punch Man – ۲۰۱۵-۲۰۱۹)

سایتاما یکی از قهرمان‌های منحصر به فرد دنیای انیمه است. شاید خیلی چیزها درباره او ندانیم، اما مطمئنیم که او یکی از قدرتمندترین‌هاست. او از روی ماه پرید. جالب اینجاست که در آن لحظه حتی از تمام قدرتش هم استفاده نکرد. سرعت او از فلشی فلش چیزی کم ندارد. سرعت او از سرعت نور هم بیشتر است.

۸. کند: گاتس در “برزرک” (Beserk – ۱۹۹۷-۱۹۹۸)

گاتس شخصیت اصلی “برزرک” است که یک شمشیر بزرگ با خودش حمل می‌کند و دشمنانش را شکست می‌دهد. با این که او یک انسان است، اما می‌تواند با اهریمن‌های مختلف مبارزه کند. به طوری که می‌تواند به تنهایی صد نفر را بکشد. وقتی زره برزرکر را دریافت می‌کند قدرتش بیشتر هم می‌شود. در حقیقت این زره هم سرعتش را بیشتر می‌کند و هم قدرتش را. با این حال نمی‌توان این زره را زیاد استفاده کرد چون کم کم صاحبش را می‌خورد. از آنجاییکه این شمشیر گاتس را کند می‌کند بنابراین او نمی‌تواند در مقابل دشمنان سریع مقاومت کند.

۷. سریع: گوکو در “دراگون بال” (Dragon Ball – ۱۹۸۶-۱۹۸۹)

شخصیت اصلی انیمه “دراگون بال” که یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است. او با شخصیت‌های قدرتمندتر از خودش مبارزه کرد. او می‌تواند سریع خودش را به هر جایی برساند. دورنوردی باعث می‌شود سرعت او از نور هم بیشتر باشد.

۶. کند: میدوریا ایزوکو در “آکادمی قهرمان من” (My Hero Academia – ۲۰۱۶)

شخصیت اصلی انیمه که بدون قدرت به دنیا آمد، بنابراین برای تبدیل شدن به یک قهرمان هیچ امیدی نداشت. اما بعد از این که از آل مایت کمک گرفت، ماجراجویی خود برای دستیابی به قدرت را شروع کرد. قدرت او وان فور آل است که قدرت‌های زیادی به او می‌دهد. هر چند این قدرت در مقایسه با قدرت بقیه محدود است، اما هنوز می‌تواند رقیبانش را شکست دهد. با این حال قدرت چندان خوبی ندارد.

۵. سریع: میناتو در “ناروتو” (Naruto – ۲۰۰۲-۲۰۰۷)

میناتو یا فلش زرد هیدن لیف یکی از سریع‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است. او بر نینجاتسوی دورنوردی تبحر پیدا کرد. به همین دلیل سرعت زیادی به دست آورد و به سریع‌ترین شینوبی تاریخ تبدیل شد.

۴. کند: تانجیرو در “شیطان کش” (Demon Slayer – ۲۰۱۹)

شخصیت اصلی انیمه “شیطان کش” که با دستیابی به قدرت تنفس می‌تواند با اهریمن مبارزه کند. او با اهریمن‌های مختلف مبارزه کرده و از آنها پیشی گرفته است. با این حال به عنوان یک انسان محدودیت‌هایی دارد. شاید در دنیای خودش بهترین باشد اما در مقایسه با رقیب‌هایش ضعیف است.

۳. سریع: جوتارو کوجو در “اجراجویی عجیب و غریب جوجو” (JoJo’s Bizarre Adventure – ۲۰۱۲)

جوتارو شخصیت اصلی انیمه است که یکی از قوی‌ترین استندها را دارد. استند او می‌تواند با سرعت نور مشت بزند. این استند قدرت تخریب زیادی دارد و در حمله بی رقیب است. او حتی می‌تواند با این استند زمان را چند ثانیه متوقف کند. بنابراین در مقابل دشمنانش برتری بیشتری دارد.

۲. کند: ساکاتا در “گینتاما” (Gintama – ۲۰۰۶)

شاید خیلی‌ها “گینتاما” را یک انیمه کمدی بدانند، اما افرادی که آن را تماشا کرده‌اند می‌توانند مبارزین بااستعدادی دارد. ساکاتا یکی از شخصیت‌های اصلی آن است که به خاطر قدرت‌های خود در میدان نبرد اهریمن سفید نام دارد. او یک سامورایی است که با دشمنان زیادی می‌جنگد. سرعت او شاید در مقایسه با افراد عادی کم باشد، اما سرعت نور ندارد.

۱. سریع: ایز در “آیا تلاش برای بلندکردن دختران در سیاه‌چال اشتباه است؟” (Is It Wrong To Try To Pick Up Girls – ۲۰۱۵)

ایز یکی از سریع‌ترین مبارزین انیمه است. با این که در ظاهر یک انسان معمولی است اما در مقایسه با خدایان انیمه، حتی لوکی، یکی از سریع‌ترین‌هاست. او حین تمرین با بل برای یادگیری مبارزه به راحتی او را شکست داد. او حتی می‌توانست با هیولاهای مختلف هم مبارزه کند. بنابراین در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه به عنوان سریع‌ترین معرفی شد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

منبع
cbr.com
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x